dr n. med. Arkadiusz Krzyżanowski

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Najbardziej kompetentny położnik w Lublinie, zawsze dla pacjentki, nawet jak jest po godzinach przyjęć i nie ma czasu - to jeśli trzeba zrobić badanie - zostanie. Wszystko wyjaśni, rozluźni atmosfere. Czuję się bezpiecznie i wiem że jestem pod dobrą opieką.

W dniu dzisiejszym byliśmy z żoną na badaniu USG 3D/4D w Luxmedzie, który mieści się przy ul. Radziwiłłowskiej 5 w Lublinie. Kiedy podeszliśmy do lady, recepcjonistka (długowłosa blondynka) bez uprzedzenia wstała i odeszła. Brak kultury i profesjonalizmu w obsłudze klienta. Na wizycie USG u dr n. med Arkadiusz K. zostaliśmy obsłużeni bez jakiegokolwiek zaangażowania. Wyszliśmy od niego niezadowoleni. Czas badania trwał niecałe 12 min. Koszt 200zł. W innych placówkach m.in w Galerii Zone przy Tesco zwykłe badanie USG trwa nawet do 40min. Koszt 90zł. Przyjemna obsługa i lekarze podchodzący do sprawy z pełną ingerencją. Godni polecenia. Może warto pomyśleć nad przeszkoleniem personelu na Radziwiłłowskiej 5.

Zrobiliśmy u niego dzisiaj badanie USG 4D ciąży. Wyszliśmy od niego niezadowoleni. Obsłużył nas dosyć szybko i nieprofesjonalnie. Nie polecam go nikomu.

zdecydowanie nie polecam, Podczas badania usg nie poinformowal mnie ze tętno dziecka jest zbyt slabe i ze powinnam jak najszybciej udac sie do szpitala na patologie. Gdy trafilam do szpitala juz bylo za poźno i lekarze na oddziale pytali czemy lekarz prowadzacy nie skierowal mnie na oddzial. moze gdyby mnie poinformowal o stanie dziecka, nadal cieszylabym sie ciaza i czekala z utesknieniem na przyjscie dzidziusia na swiat.!!!!

świetny lekarz, bardzo profesjonalnie przeprowadza badanie usg, szczegółowo opisuje badanie, jestem bardzo zadowolona z wizyty i z pewnością udam się na badanie do Pana Doktora po raz kolejny

Gorąco polecam doktora prowadził moje dwie ciąże. Znakomity specjalista, lekarz o bardzo dużej wiedzy medycznej, kulturze osobistej. Niejednokrotnie udzielał porady telefonicznie, czy w szpitalu gdzie pracuje - bezpłatnie i jaka pamięć do pacjentek. Gratuluje

byłam bardzo zadowolona z wizyt u niego.

byłam bardzo zadowolona z wizyt u niego.

Kilka dni temu byłam u doktora i po prostu...wyszłam tak szczęśliwa, że to jest aż nie wiarygodne;) Pan doktor jest szalenie miły, sympatyczny no i przede wszystkim delikatny;) Obawiałam się tej wizyty bo to była moja pierwsza u tego typu lekarza, ale to jaką atmosferę wprowadził dr Krzyżanowski jest niesamowite;) Pełen luz...człowiek zapomina, że jest u ginekologa;)Także polecam, bo lepszego lekarza pewnie nie ma na śląsku cieszyńskim;)

Świetny specjalista, naprawdę gorąco polecam!!!!

Świetny specjalista, naprawdę gorąco polecam!!!!

Polecam z czystym sumieniem, Nigdy nie miałam tak dobrego lekarza.

Polecam z czystym sumieniem, Nigdy nie miałam tak dobrego lekarza.