lekarz Arkadiusz Kulpa

Nie wiem skąd te opinie. Moim zdaniem bardzo konkretny lekarz z fachową wiedzą. Jest bezpośredni ale mi to odpowiada - widać, że próbuje rozluźnić atmosferę, aby pacjentka niepotrzebnie się nie stresowała. Polecam!

Gorąco polecam, prowadzi moją ciążę. Super podejście, wbrew opiniom ja odnoszę wręcz odwrotne wrażenie, nie czuje się skrępowana, mogę pytać o wszystko, lekarz cierpliwie odpowiada

Rozumiem opinie o słownictwie i zachowaniu jednak np mi zupełnie to nie przeszkadza. Pan Arkadiusz to świetny lekarz, prowadzi mnie już kilka lat. Jest rzeczowy, konkretny, nie owija w bawełnę. Może właśnie to niektórym się nie podoba ;) zawsze wychodzę z wizyt dobrze poinformowana, zaopiekowana i bez zbędnych informacji. Polecam też swoim koleżankom i one również były z wizyt zadowolone.

Nie wiem skąd te złe opinie. Lekarz posiada fachową wiedzę i wszystko tłumaczy oprócz tego jest uprzejmy i wprowadza pozytywną atmosferę dzięki czemu wizyta nie jest stresująca. Polecam :)

Stanowczo odradzam! Począwszy od wyglądu i zachowania, a skończywszy, co najgorsze, na błędnej diagnozie, co spowodowało bardzo duże problemy przy porodzie.

Ten pan zdecydowanie pomylił gabinet ginekologiczny z siłownią. Niestosowne słownictwo , brak zaangażowania . Zwracał się do mnie bezosobowo. Totalny brak kultury. Nie polecam !!!

Lekarz komunikatywny, otwarty na problemy, taktowny, delikatny. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania.