lekarz Arkadiusz Kuziemski

2,6
2,6
2,7
2,7

Lekarz z zainteresowaniem wysłuchał informacji o dolegliwościach. Wyjaśnił dokładnie przyczyny problemu i zaproponował konkretne leczenie. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Dziękuję Panu Doktorowi za poświęcony czas.

Ktoś tu napisał "neguje diagnozy innych lekarzy". Przecież to najlepsza rekomendacja! Właśnie dzięki tak krytycznemu podejściu i ogromnej wiedzy nareszcie wyprostował pomyłkę innych lekarzy. Dziękuję bardzo!

Delikatnie pisząc nie jestem zadowolony z wizyty. Nie wiem, czy wypada zwracać się do pacjenta po nazwisku i to podniesionym głosem. O samej chorobie niczego konkretnego się nie dowiedziałem. Tylko same ogólniki. Po wizycie (i to nie jednej) wiedziałem tyle, co przed wizytą. Dobrze, że zasięgnąłem porady u innego hepatologa. Resztę dopowiedzcie sobie sami.

Lekarz niezainteresowany pacjentem, nie bada, nie słucha pacjenta, pobieżnie sprawdza wyniki badań. Neguje diagnozy innych lekarzy. Nie polecam.

jestem zadowolona z wizyt. Kiedy mój stan tego wymagał dostałam pilne skierowanie do Szpitala, później na badania. Lekarz udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania.

Lekarz oschly, nie zainteresowany pacjentem. Nadmiernie skąpe objaśnienie. Nie ma czasu na pytania. Nie polecam.

Lekarz oschly, nie zainteresowany pacjentem.
Nadmiernie skąpe objaśnienie. Nie ma czasu na pytania. Nie polecam.

czas na pacjenta to 2 minuty. brak zainteresowania pacjentem. computer I sztampa. chyba wyplata zalezna od ilosci pacjentow.