lek. med. Arkadiusz Madej

Ortopeda, Traumatolog

Jestem po wypadku komunikacyjnym z całym szeregiem urazów - najdokuczliwsze kolana i staw barkowy. Cierpię na okresowe dotkliwe bóle, którym nie potrafili zaradzić dotychczasowi ortopedzi. Trafiłam do dr. Arkadiusza Madeja. Przyszlam z wynikami badan usg i rtv. Lekarz obejrzał, bardzo dokładnie zinterpretował i zastosował odpowiednie leczenie zarówno farmakologiczne jak i fizykoterapię. Po serii zabiegow fizykoterapeutycznych prosil o ponowny kontakt.Zapisując lekarstwa zainteresował się moją kondycją zdrowotną i leczeniem związanym z ewentualnie innymi schorzeniami.Rzadko kiedy spotyka się lekarza interesującego się pacjentem w"całości". Z doktorem można podyskutować, pytać i usłyszeć spokojne fachowe odpowiedzi.Oprócz kompetencji wyczuwa się dużą kulturę osobistą pana doktora. Z gabinetu wychodzi się w ogromnym spokoju. POLECAM DR MADEJA KIELCE

Po moich ostatnich przykrych doświadczeniach z dwoma ortopedami.. ach! wreszcie trafiłam na lekarza, człowieka, któremu się chce! Wszystko wytłumaczył, dał skierowania na specjalistyczne badania. Sprawił, że uwierzyłam, że będzie dobrze. Czas, cierpliwość, przychylność. A było to w placówce NFZ, nie prywatnie :) Dziękuję Panie Doktorze :)