dr n. med. Arkadiusz Maj

- gastroskopia klasyczna
- kolonoskopia
- usg prostaty
- konsultacje gastroenterologiczne

Znakomity diagnosta. Lekarz który traktuje pacjenta całościowo. Trzeba tylko umieć słuchać. Wyciągnął mnie z naprawdę ciężkich kłopotów gastrycznych.

ten lekarz to jakis dramat! przyszłam na usg uk. moczowego z wypełnionym pecherzem wg zaleceń wypiłam 1,5l wody, a on kazał mi opróżnić pęcherz i nie wykonał badania z wypełnionym pęcherzem tylko po opróżnieniu gdzie badanie trwało 30sek przyłożył głowice do nerki swierdził ze jest ok, pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Odradzam, będę omijać szerokim łukiem to nazwisko.

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Szukałam opinii, bo miałam jeszcze trochę czasu na wizytę. Bardziej zestresowałam się nimi niż całym badaniem! Głupoty nieziemskie piszecie. Lekarz jest bardzo w porządku, odpowiada na pytania. Wykonywał u mnie gastroskopie przeznosową, tłumaczył prędzej jak mam się zachowywać, aby przejść ją lekko, niestety - odruchy były silniejsze i trochę poszalałam, ale doktor opanował sytuacje. Kiedy ja byłam przerażona - tłumaczył, uspokajał. Wyluzowany, świetny lekarz :) Badanie było szybkie, ale konkretne.

Po pierwsze dr Maj nie jest radiologiem wiec o ultrasonografii wie tyle co z ukończonych kursow. Po drugie pracuje w instytucie żywności i zywienia więc o klinice i leczeniu nie ma pojęcia.Chyba wystarczy.

Zatkała mi się ślinianka podżuchwowa. Podejrzewałam kamicę. Poszłam sprawdzić na Usg. Nie wykrył kamieni w ujściu przewodu śliniankowego mówiąc, że tego miejsca nie jest w stanie zobaczyć. Powtórzyłam badanie u specjalisty laryngologa, który potwierdził moje przypuszczenia (3 kamienie o wym. 3x3 mm, 3x2mm i 3x8 mm) mówiąc, że wszystko widać - trzeba tylko przyłożyć głowicę tam gdzie trzeba i umieć zobaczyć. Nieuprzejmy. Obcesowy. Zdecydowanie odradzam. Polecam znajdować specjalistów, ktrzy wykonują USG a nie radiologów, którzy na usg mało się znają (pan Maj jest radiologiem)

Zdecydowanie odradzam: 1. Spóźnił się i to sporo. 2. Nie chciał porównać poprzednich badań, mimo, że lekarz poprosił o to na skierowaniu. 3. Badanie trwało 3 minuty, dla porównania u innych radiologów około pół godziny. 4. Efekt- muszę powtórzyć badanie, do tego pana nie mam zaufania.

Zdecydowanie odradzam:

1. Spóźnił się i to sporo.
4. Efekt- muszę powtórzyć badanie, do tego pana nie mam zaufania.

Masakra a nie lekarz. Usg wraz z opisem zajęło mu kilka minut, a samo badanie usg to porażka-musnął nerki i stwierdził, że jest ok a ja potrzebowałam dokładnego badania, gdyż dziecko jest po biopsji. Złożyłam już na niego skargę.

To jakiś koszmar - pomyłka, a nie lekarz. Niemiły, nieuprzejmy. NIE SŁUCHAŁ, NIE PYTAŁ O NIC, zignorował mnie, dziecko i cały problem. Aż się wierzyć nie chce, że są tacy lekarze, szczerze mówiąc takiego jeszcze nie spotkałam. Szukałam gastrologa dziecięcego i muszę poszukać dalej. Jak najdalej od niego.

Spóźnia się i w biegu zaprasza pacjentów do gabinetu, nie umył rąk i nie włożył fartucha.