lekarz Arkadiusz Nicer

2,2
2,6
1,4

Lekarz kompletny:) Świetny chirurg:) Jego wiedza i kompetencja są na najwyższym poziomie:) Stosuje najnowocześniejsze i bezbolesne metody leczenia:) Poza tym bardzo kulturalny i empatyczny lekarz:) Gorąco polecam Doktora Arkadiusza Nicera...

Zdecydowanie nie polecam , brak jakiejkolwiek komunikacji , a doktor ukasliwie odpowiada na twoje pytania , strata czasu.

moja mama chodziła do niego w celu usuniecia drugiego podbródka ( lipoliza , zastrzyki ) pierwszy raz była około 1,5 roku temu , dzis nie widac zadnej poprawy ( W OGOLE NIGDY NIE BYŁO ) Proponuje lekarzowi zając sie czyms innym , bo pomaganie innym to nie jego konik

jesli ktos chce sobie zrobic jakis zabieg chirurgiczny,nawet wyciecie piepszyka to odradzam czestochowe; odradzam nicera , sulige i wszystkich innych dzialajacych w czestochowie.dwa lata temu nachodzilam sie do tych .... 0strzegam i odradzam.nie chce tutaj pisac o moim leczeniu poniewaz nie chce sie zdradzac.

nie polecam , stracilem ok. 2 tys na cale leczenie .. wierzyłem i ufałem ze będzie dobrze ..jednak nie ma ani trochę poprawy ..zdecydowanie nie polecam - na początku doktor robi bardzo dobre wrazenie i z ufnością do niego podchodziłem , tymczasem zawiodłem się sromotnie..