dr Arkadiusz Nowak

wizyta koszmar, jest to lekarz nieuprzejmy i strasznie niemiły.Nie chciał wykonać mi badania USG, badanie polegało na badaniu palcami...ŻENADA.nie chciał również odpowiedzieć na pytania związane z ciążą, wyglądał na strasznie zmęczonego i znudzonego.zwolnienia lekarskiego również nie chciał mi dać pomimo moich próśb gdyż pracuję w firmie chemicznej.NIE POLECAM tego lekarza!

swietny lekarz jestem drugi raz w ciazu i pan nowak ja prowadzi nawet jezeli niema go w gabinecie dzwonie i otrzymam porade super i aby tak dalej ....

JESTEM ZADOWOLONA ŻE MAM TAKIEGO LEKARZA TAKTOWNY MOŻNA NA NIEGO LICZYĆ POLECAM

JESTEM ZADOWOLONA ŻE MAM TAKIEGO LEKARZA TAKTOWNY MOŻNA NA NIEGO LICZYĆ POLECAM

Uwielbiam pana Nowaka....w kazdej chwili mozna do niego zadzwonic i sie poradzic!! Jest dobrym lekarzem...kazdej znajomej go polecam!!

tacy lekarze jak dr Nowak powinni mieć zabrane licencję do wykonywywania zawodu.

Pan Nowak prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem pewna, że gdy zajdę ponownie to wybiorę właśnie jego.

Uwielbiam doktora Nowaka to wspaniały lekarz kompetentny, wesoły z poczuciem humoru . Prowadził moje trzy ciąże i to na kasę chorych zawsze mogłam liczyć na wsparcie i szczerą rozmowę .Pomógł mi przy pierwszym porodzie 15 lat temu bez niego nie dałabym rady . We wtorek byłam u Pana doktora na wizycie i chciałam podziękować , Panie doktorze dziękuję z całego serca za wszystko K.S.

lekarz ktorego polecam kazdej kobiecie. lekarz ten prowadzil moje dwie ciaze i za kazdym razem bylam informowana o wszystkich badaniach i problemach jakie wystepowaly w czasie ciazy. od osmiu lat uczeszczam regularnie na wizyty i jestem zadowolona.

POLECAM! Prowadzę u tego lekarza już 2 ciążę.I nie zamieniłabym go na innego. Czy jestem u niego prywatnie czy na kasę zawsze jest tak samo miły, nie ma żadnej różnicy! Wszystko dokładnie tłumaczy, dobre poczucie humoru, i przede wszystkim jest delikatny. POLECAM

Naprawdę kompetentny lekarz. Na dodatek bardzo sympatyczny, godny zaufania.

Naprawdę kompetentny lekarz. Na dodatek bardzo sympatyczny, godny zaufania.