dr Arkadiusz Nowak

MOJ UKOCHANY LEKARZ! NA JEGO WIZYCIE ZAWSZE JESTEM ROZLUŹNIONA, BEZ STRESU. UWIELBIAM GO! DLA MNIE TO BÓG. WESOLY Z POCZUCIEM HUMORU! DELIKATNY!!! DLA MNIE TO ON JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU!

DOKTOR NOWAK JEST NAJLEPSZY NIE ZAMIENILA BYM GO NA ZADNEGO INNEGO POPROSTU LEKARZ Z POWLANIA JEST POPROSTU REWELACYJNY POLECAM WSZYSTKIM A TO ZE KOMUS RAZ NIE POMOGL PRZECIEZ NIE JEST BOGIEM MOZE COS NIE WYJSC .POLECAM DR,NOWAKA :)

bardzo dobry lekarz, przede wszytskim nie bagatelizuje obaw pacjentki. Dzięki temu urodziłam zdrowego synka. Gdyby nie on nie wiem jak by sie to skończyło.

Był przy narodzinach mojego synka,poród był ciężki zakończony cesarką i gdyby nie inny lekarz to nie wiem jak by się skończyło.Złe wspomnienia związane z panem doktorem

Wspaniały lekarz,polecam,pełen zaufania,uprzejmy,miły,poświeta bardzo dużo czasu pacjentkom.

Dr Nowak prowadził moją ciążę. Dla mnie był fantastycznym specjalistą. Zawsze z uśmiechem na twarzy, niejednokrotnie puszczał mały żarcik. Wizyty zawsze były w miłej atmosferze, bardzo uprzejme i dokładne. Mój mąż mógł towarzyszyc mi podczas badań USG i nawet nagrywał telefonem obraz z monitora żeby mieć pamiątkę dla naszej córeczki jak była jeszcze w moim brzuszku. Każda wizyta była przeprowadzona od A do Z. Wszelkie moje obawy lub niepokoje zawsze z taktem i rozsądnie tłumaczył. Uważam, że to wspaniały doktor i na 100% kolejną ciążę będę prowadziła u niego.

Popieram komentarz przede mną. Chodziłam do tego lekarza od 10 lat. Podejście do pacjentki zależy chyba od jego humoru i oczywiście od tego czy wizyta jest na kasę chorych czy prywatna. Lekarz, a nie zna nazw ważnych leków, które powinny być podawane pacjentkom w ciąży. Dla niego przekazanie kobiecie informacji, że np. ciąża obumarła i trzeba ją usunąć to jak splunąć.(Zaznaczam, że chodzi o pierwszą ciążę). Zapomniałabym dodać... Dla niego to czysta statystyka... Nie interesuje go dalszy los pacjentki. Zdecydowanie odradzam!!! Może kiedyś to był dobry lekarz - teraz to ...

Nie interesuje go dalszy los pacjentki.
Zdecydowanie odradzam!!!
Może kiedyś to był dobry lekarz - teraz to cham!!!

Wcześniejsze opinie o dr mnie wręcz szokują. Cham nie lekarz.Był przy porodzie mojego maleństwa i miał pretensje delikatnie pisząc o to że zaczęłam rodzić przed końcem jego zmiany!Źle wyczyścił macicę tak się spieszył co skutkowało późniejszymi problemami i utratą kolejnej ciąży.

NAJLEPSZY LEKARZ GINEKOLOG JAKIEGO ZNAM ! nIGDY NIE ZAMIENIE GO NA NIKOGO INNEGO !

NAJLEPSZY LEKARZ GINEKOLOG JAKIEGO ZNAM !
nIGDY NIE ZAMIENIE GO NA NIKOGO INNEGO !

Rewelacja, przeniosłam się od innego lekarza, ponieważ słyszałam wiele pochlebnych opinii o doktorze Nowaku. Nie zawiodłam się i żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej.