dr Arkadiusz Nowak

zdecydowanie tak,profesjonalista w każdym calu

zdecydowanie tak,profesjonalista w każdym calu

Uważam, że dr Nowak jest bardzo dobrym lekarzem.

Uważam, że dr Nowak jest bardzo dobrym lekarzem.

Lekarz może i dobry w swoim zawodzie, ale za to osoby pracujące w rejestracji to jakaś pomyłka. Pani, która zajmuje się zapisywaniem wizyt powinna zmienić zawód, bo prywatne pogawędki na temat ciuchów w sypialni jej znajomych jest nie na miejscu. Dużo cierpliwości wymaga siedzenie i oczekiwanie na przecież wcześniej zapisaną wizytę. Jeśli ktoś ma cały dzień to polecam p. Nowaka.

Mój pierwszy lekarz polecam wszystkim wytłumaczył wszystko jak sie nie bać badan i nie wstydzic lekarza....jest rewelacyjny powiedział co i jak kiedy używałam antykoncepcji, jest naprawdę delikatny, opowiada o badaniu mówi kiedy co i jak kompetentna osoba,ma powołanie, nie krytykuje kobiet.Zawsze miły i uśmiechnięty POLECAM!!!

Polecam, godny zaufania lekarz. Cierpliwy, poświęcający wiele czasu pacjentce i bardzo jasno tłumaczący uwikłane tajniki chorób ginekologicznych!

Lekarz budzący zaufanie, sympatyczny, zawsze wizyta jest na tyle długa na ile to wymaga czasu bez względy, czy jest ona prywatna, czy też nie. Przekonałam się o Jego niezwykłej kompetencji. Nie krępuję się prowadzić rozmowy z Panem Doktorem jak i pytać. Wiem, że zawsze uzyskam solidną odpowiedź. SZCZERZE POLECAM!!! JEST TO LEKARZ Z POWOŁANIA.

Na moje oko jest bardzo dobrym lekarzem polecam

Na moje oko jest bardzo dobrym lekarzem polecam

Jeden z lekarzy, tych z powołania. Uprzejmy, zawsze poświęcił mi dużo czasu mimo mej nadgorliwości. Każde badanie przeprowadzał delikatnie opisując co po kolei robi, podczas USG pokazywał na monitorze co gdzie się znajduje. Polecam każdemu.

wspaniały lekarz.Jest delikatny wyrozumiły polecam tego lekarza

wspaniały lekarz.Jest delikatny wyrozumiły polecam tego lekarza