lekarz Arkadiusz Nowak

Psychiatra

2,6
2,7

Pierwszy psychiatra, który mi pomógł. Bardzo miły, kontaktowy,kompetentny, szanujący pacjenta. Polecam!

moj stan od jednej wizyty do drugiej znacznie sie pogorszyl szukalam ratunku,lekarz po dwuminutowym wywiadzie(oznajmil ze nie ma zbyt wiele czasu na rozmowe) stwierdzil ze symuluje,wymyslal wlasne teorie ktore kompletnie nie pokrywaly sie z prawda......szok!!!!w tym samym dniu corka zawiozla mnie do innego lekarza

Nie polecam zdecydowanie.Chamski,zarozumiały lekarz wydaje mu się,że zjadł wszystkie rozumy.Chyba sam się powienien leczyć.

Jak można pomylić nerwice z zapaleniem nasieniowodów kiepski lekarz,arogancki tak jak do pacjenta i do rodziny pacjenta, jak by nie doktor Sadownik to chyba by mnie wykończył,bo nie za uwarzył że mam grzybicę przewodu pokarmowego i nie chciał leczyć. To że został Ordynatorem to wedle mnie jest nie szczęściem dla pacjentów oddziału psychiatrycznego w Świętochłowicach. Powinien leczyć ,ale nie ludzi !

Uważajcie osoby chore na chorobę Leśniowskiego crohna na tego lekarza. Wmówi wam,że nie istnieją choroby z autoagresji. Uciekajcie od niego cudaki.

najlepszy psychiatra na jakiego trafiłem na Śląsku

najlepszy psychiatra na jakiego trafiłem na Śląsku

Cierpliwy, oddany pacjentowi, pełen zrozumienia.

Cierpliwy, oddany pacjentowi, pełen zrozumienia.