lek. med. Arkadiusz Paprocki

Laryngolog

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem na swej drodze. Pełny szcunek. Profesjonalizm w tym co robi , podejście do pacjęta - leczy duszę. Jest za co dziękować.

Doktor z powołania. Doktor Paprocki zoperował moją przegrodę nosową. Czułam jego zainteresowanie moim stanem zarówno przed, jak i po zabiegu - niejednokrotnie przychodził zapytać, jak się czuję. Jest bardzo cierpliwy, dokładny, rozwiał każdą wątpliwość. Zabieg wykonał w moim odczuciu z największym profesjonalizmem. Na zdjęcie szwów wyznaczył termin, by osobiście je zdjąć (nie odesłał mnie do jakiegokolwiek lekarza, a tak się zdaża). Może nieświadomie, ale doktor okazał mi niesamowite wsparcie przed pierwszą w moim życiu operacją, jak i po niej. Życzę każdemu takiego lekarza, jak doktor Paprocki! Z całego serca polecam.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog "?

Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
ul. Poprzeczna 17/72