dr n. med. Arkadiusz Pisula

Hepatolog

Pan doktor Pisula nie jest jak piszecie CUDOWNYM LEKARZEM - jest lekarzem o bardzo wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym . Do tego jest świetnym psychologiem a lecząc mnie mówił mi gdy jęczałem i skamlałem , BĘDZIE GORZEJ !. Rok czasu na interferonie ,rybie i boku , kto brał ten wie co to znaczy . Doktor ma też specyficzne poczucie humoru. Pod koniec kuracji powiedział mi: pan z tego wyjdzie ! , no może "nie wyjdzie" , pan się z tego wyczołga .Śmiałem się wracając do domu i łzy mi kapały z oczu . Dzięki Ci doktorze !!!!!!, jesteś super gość a do tego jesteś CZŁOWIEKIEM .Andrzej ( Dolny Śląsk)

Najlepszy lekarz na świecie! Poproszę prawdziwy anioł, nie człowiek. Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza. Fachowiec, swoją drogą, ale człowiek... Potrafi pocieszyć, rozbawić, ma ogromne poczucie humoru. Będę wszem i wobec rozgłaszała po całym świecie, bo lepszego lekarza na pewno nie znajdziecie! Id Clinic Mysłowice to klinika z wielką klasą. Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie. Wdzięczna pacjentka 😊

Id Clinic Mysłowice to klinika z wielką klasą.
Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie.
Wdzięczna pacjentka 😊

Dzisiaj dowiedziałam się że jestem całkowicie wyleczona z HCV a to wszystko dzięki cudownemu lekarzowi jakim jest Pan doktor Arkadiusz Pisula.Jest to wspaniały lekarz, uprzejmy,profesjonalny i bardzo skuteczny a opieka medyczna w ID Clinic w Myslowicach jest najlepsza z jaką miałam do czynienia.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wyleczenie mnie z choroby.Dziękuję bardzo Panie doktorze!!!

Lekarz z powołaniem i z sercem do pacjentów. Dla każdego znajduje czas. Leczy pacjentów z WZW C. I jeszcze nie słyszałem od niego innych słów niż; jestem tu po to aby pana/panią wyleczyć. Nie ma niepotrzebnych słów obiecanek. Leczy i to skutecznie choroby na które inni lekarze nie potrafią nic poradzić

Lekarz z powołania. Jak pracował w Chorzowie, to nie znam lepszego, młodego i tak zdolnego specjalistę jak Pana Doktora. Potrafił ze mną przejść 500 metrów aby zbadać na lepszym sprzęcie i wydać prawidłową opinię. Życzę każdemu pacjentowi dostać się pod skrzydła tego znakomitego fachowca.

super lekarz dobry człowiek lekarz dla ludzi a nie karierowcz

super lekarz dobry człowiek lekarz dla ludzi a nie karierowcz