dr n. med. Arkadiusz Pogrzebielski

This doctor is THE BEST. Really THE BEST!!!!!! He is not only a perfect specialist but a very very good person. A lot of doctors refused me with my problem but he didn't. Thank you a lot!!!!!!! Tank you!!!!!!!!!!!

This doctor is THE BEST. Really THE BEST!!!!!!

oprócz opóźnienia wizyty (kilka pacjentów na jedną godzinę) dowiedziałam się tego samego co na NFZ czyli "nie wiem to nie jest 'cegiełka' okulisty" zero dalszych nakierowań, sam lekarz i asystentka bardzo przyjaźnie nastawieni, wnętrze/gabinet okay, ale podsumowując nie jestem w pełni usatysfakcjonowana tą wizytą

Szczerze polecam dr Arkadiusza Pogrzebielskiego. Od 5 lat jestem jego pacjentką. Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i oddanego pacjentowi lekarza. Potrafi z dużą cierpliwością, zrozumiałymi dla pacjenta słowami tłumaczyć zawiłości choroby i leczenia. Czuję, że moje problemy są tak samo ważne dla tego lekarza jak dla mnie.

Bardzo dobry lekarz,spełnia oczekiwania pacjenta. Bardzo dobre podejście do każdego pacjenta.

Bardzo dobry lekarz,spełnia oczekiwania pacjenta.
Bardzo dobre podejście do każdego pacjenta.