lekarz Arkadiusz Rogalski

Lekarz rodzinny

Arkadiusz Rogalski specjalista medycyny rodzinnej to Fenomenalny lekarz, znawca farmakopei, zdumiewająco niepospolity człowiek. Jedno krótkie spojrzenie na pacjenta i choroba trafnie zdiagnozowana! Znawca wszelkich dziedzin medycyny Choroby, które innym „lekarzom specjalistom” mającym przed sobą tuziny WYNIKÓW drogich badań, nawet nie przychodziły do głowy on potrafi rozpoznać! Uratował mi życie gdy inny „człowiek” zranił mnie tak, że moja dusza umarła. Uzdrawiał wielokrotnie, również w swój niepospolity sposób, poprzez dzieło słowa: Edith Stein, Platona, Tomasza z Akwinu, Siddharthy Gautamy. Podczas wizyty łączył umysły pacjentów ze Źródłem wszechrzeczy, znał i wiedział to doskonale, ...

Podczas wizyty łączył umysły pacjentów ze Źródłem wszechrzeczy,
znał i wiedział to doskonale, że aby pomóc ciału trzeba je skontaktować ze Źródłem.
Ja mu nie pospieszyłam z pomocą gdy tego potrzebował, nie zdawałam sobie sprawy. że tak bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Nigdy nie zwróciłby się
o ratunek w sposób bezpośredni. Dlaczego? Doktorze Kochany ! nie dałeś nam szansy pomóc TOBIE?
Nie czekajcie – ja nie wrócę, nie spieszcie się – ja poczekam.

To był wspaniały człowiek, z wielką wiedzą inny niż lekarze których znamy, mógł się wydawać dziwny, taki i mi się wydał na pierwszej wizycie ale po każdej następnej wizycie ceniłem go bardziej i bardziej. Kiedyś napisałbym zdecydowanie godny polecenia dzisiaj napiszę dziękuję panie doktorze za każdą wizytę, za trafne diagnozy za wszystko.Wielka strata, wielka strata.

Kiedyś napisałbym zdecydowanie godny polecenia dzisiaj napiszę

To był piękny człowiek,dawał dobro,tylu ludziom pomógł,Jego odejście to wielka strata.Zal mi,ze niosąc pomoc innym sam był samotny i cierpiał.Niech spoczywa w spokoju.

Zmarł lekarz, który pomagał mi przez 12 lat. Dzięki Niemu żyję i ciesze się życiem. Każda wizyta u Niego była ucztą duchową. Bardzo żałuję że nie potrafiłem mu pomóc tak jak on pomógł mi. Krzysztof

Krzysztof

Doktor Arkadiusz Rogalski nie żyje. Odszedł " piękny umysł", humanista, świetny lekarz. R.I.P.

Może i czuć od niego alkohol i sprawia wrażenie dziwaka ale to naprawdę niesamowity lekarz. Ma ogromną wiedzę w wielu dziedzinach medycyny, można się do niego zwrócić z każdą chorobą. Co do pieniędzy to różnie sobie liczy. W moim przypadku było to 150zł za pierwszą wizytę, a za kolejne nie chciał pieniędzy. Wyleczył mnie z bardzo rzadkiej choroby, z którą zmagało się wielu lekarzy przez 8 lat. Bardzo polecam!

Polecam, miły, kompetenty lekarz. jestem pacjentem od kilku lat.

Polecam, miły, kompetenty lekarz. jestem pacjentem od kilku lat.

Wariat!!!!!!!!! ale pozytywny,pije lubi maxigre itd,nie leczy ale polecam............spotkanie 3 stopnia:-)

Zwykły naciągacz i konował. Alkoholik!!! Czuć od niego alkohol i do tego pije z pacjentami. Zdecydowanie nie polecam chyba ze komuś zależy na "lewym" zwolnieniu lekarskim