lekarz Arkadiusz Siwiec

Nie polecam tego lekarza. Myślę, że kobiety chodzą do niego tylko dlatego, że zbyt wielkiego wyboru nie mają. Chyba, że pójdą gdzieś indziej prywatnie. A on sam pewnie myśli, że na ,, prowincji '' można wszystko więc luz. Chciałabym go zobaczyć w pracy w jakimś większym mieście ( pewnie by się zgubił w przedbiegach), bo nawet w małym szpitalu blednie na tle innych, a trochę już przecież pracuje. Gdy się go o coś pytasz , to zachowuje się jak dziecko we mgle. Z własnego doświadczenia wiem, że podczas ciąży nie kieruje na wszystkie potrzebne badania, w tym i te bardzo ważne. No szkoda gadać.

Rzetelność, dokładność a tym samym skromność w doskonałości fachu to kwintesencja specjalisty!!! Ginekolog godny polecenia!!!

Mily sympatyczny bardzo uprzejmy dokladny i wiele innych pozytywnych cech wspanialy lekarz ceniacy swoj zawod

według mnie bardzo dobry specjalista jeden z lepszych do jakich chodziłam. obecnie prowadzę w Niego ciąże i jestem zadowolona jest miły i sympatyczny poświęca tyle czasu ile potrzeba na wizytę, nie daje recepty z byle powodu w szpitalu również potrafi okazać zainteresowanie swoim pacjentkom i je odróżnia w przeciwieństwie do ordynatora, który nawet swoich prywatnych pacjentek nie odróżnia. Dr Siwiec potrafi się chociaż uśmiechnąć podczas rozmowy z pacjentką. nie straszy i odpowiada na wszystkie pytanie polecam

polecam

Doktor odbierał mi porob w 36 tyg i jedno co moge napisac to to ze gdyby nie jego fachowa pomoc i instrukcje udzielane w czasie porodu jak i dobry humor to chyba bym zle wspominala a teraz wiem ze taki lekarz to Anioł i dzienki niemu nie boje sie kolejnego porodu.(mimo iz nie chodzilam do doktora tylko do innego prywatnie i niestety nie bylam z tych wizyt zadowolina, )ciesze sie ze doktor A.Siwiec okazal mi tyle cierpliwosci i spokoju w czasie jak i po porodzie

Lekarz rewelacyjny, prowadzi moją ciąże, jestem z niego bardzo zadowolona. na wszystkie pytania udziela odpowiedzi, nie zostawia pacjentki z zadnymi niedomowieniami,tłumaczy tak długo aż się zrozumie istotę zjawiska.podczas badania delikatny, potrafi rozładować napięcie, zażartować.. kompetentny lekarz

najlepszy lekarz w sztumie ma podejscie do pacjętek ci co twierdza inaczej niech ida do doktora gornego on sie zna he ślepy , a doktor śiwiec jest delikatny zawsze pyta o samopoczucie i porozmawia a nie z kwitkiem odsyła pozdro

Pan doktor jest bardzo miłym czlowiekiem. Ma wiedze i to bardzo duża. Jednak nie potrafi jej zastosowac. Na kazde pytania odpowiada jakby teoriami ksiazkowymi,wzorami, po czym pacjentka i tak dalej nic nie rozumie. Podczas mojej ciazy, kiedy mialam stan zapalny nic mi nie podawal twierdzac ze wszystko jest dobrze. Nie delikatny podczas badania.

Doktor Siwiec jest lekarzem któremu można zaufać leczy moją żonę która ma dużo szacunku za jego opiekę leczy się na ubezpieczalnie polecam to człowiek godny zaufania

Bardzo miły lekarz.. robił mi cesarkę :)) zawsze odpowiada na pytania pacjentek .. w dodatku przystojny ;) pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sztum"?

Marcin Gdaniec

Szpital Polski SA