lekarz Arkadiusz Siwiec

Pan doktor wytlumaczyl wszystko i był bardzo miły. Bałam się iść do ginekologa pomimo wieku swojego ale pan doktor rozluźnił atmosferę napięta u mnie. Jest lekarzem godnym polecenia. Polecam jak najbardziej.

Nie polecam. Zwroty: "nie wiem", "tak bywa", "no i co ja mam zrobić" padały w kółko w czasie wizyty. Brak rozpoznania, brak zleconych badań, brak zainteresowania pacjentam, brak wyznaczonej wizyty kontrolnej - nie tego się oczekuje od specjalisty.

Nie polecam tego lekarza. Myślę, że kobiety chodzą do niego tylko dlatego, że zbyt wielkiego wyboru nie mają. Chyba, że pójdą gdzieś indziej prywatnie. A on sam pewnie myśli, że na ,, prowincji '' można wszystko więc luz. Chciałabym go zobaczyć w pracy w jakimś większym mieście ( pewnie by się zgubił w przedbiegach), bo nawet w małym szpitalu blednie na tle innych, a trochę już przecież pracuje. Gdy się go o coś pytasz , to zachowuje się jak dziecko we mgle. Z własnego doświadczenia wiem, że podczas ciąży nie kieruje na wszystkie potrzebne badania, w tym i te bardzo ważne. No szkoda gadać.

Rzetelność, dokładność a tym samym skromność w doskonałości fachu to kwintesencja specjalisty!!! Ginekolog godny polecenia!!!

Mily sympatyczny bardzo uprzejmy dokladny i wiele innych pozytywnych cech wspanialy lekarz ceniacy swoj zawod

Lekarz rewelacyjny, prowadzi moją ciąże, jestem z niego bardzo zadowolona. na wszystkie pytania udziela odpowiedzi, nie zostawia pacjentki z zadnymi niedomowieniami,tłumaczy tak długo aż się zrozumie istotę zjawiska.podczas badania delikatny, potrafi rozładować napięcie, zażartować.. kompetentny lekarz

Doktor Siwiec jest lekarzem któremu można zaufać leczy moją żonę która ma dużo szacunku za jego opiekę leczy się na ubezpieczalnie polecam to człowiek godny zaufania

jest godny zaufania naprawde polecam tego lekarza prowadzi mi ciaze i jestem zadowolona z jego podejscia

najlepszy lekarz w sztumie ma podejscie do pacjętek ci co twierdza inaczej niech ida do doktora gornego on sie zna he ślepy , a doktor śiwiec jest delikatny zawsze pyta o samopoczucie i porozmawia a nie z kwitkiem odsyła pozdro

Dla mnie najgorszy lekarz na tym oddziale. Zdecydowanie nie polecam!!!! Niesympatyczny, arogancki, mało delikatny, ma tylko wykształcenie lekarskie i nic poza tym.......... Lepiej nie trafiać do szpitala w nocy jak doktor ma dyżur, nie można budzić.........!!!!!

Dla mnie najgorszy lekarz na tym oddziale. Zdecydowanie nie polecam!!!!