lekarz Arkadiusz Stawecki

Neurolog

Pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie. To tłumaczy brak tego specjalisty w gronie NFZ. Tym samym potwierdza, a przede wszystkim powyższe, iż jest fachowcem, który nie zatracił człowieczeństwo w tak trudnych czasach pogoni za dobrami materialnymi, szczurów etc. Życzyłbym sobie innych specjalistów w podobnym tonie.

Nie polecam lekarz dwa razy stawiał diagnozę po czym stwierdził że odsyła mnie do swojego kolegi gdyż dysków się nie nastawia tylko wycina na szczęście poszedłem do lekarza który stwierdził że jednak można to nastawic

Wspaniały lekarz, przyzwoity człowiek empatyczny potrafi się osobiście zaangażować co wcale nie musi umówić terminy konsultacji uruchomić swoje mozliwosci skrupulatny, rzeczowy, poprostu dobry człowiek, bezinteresowny i to dobro napewno do niego wroci

Wspaniały i uprzejmy lekarz,zna się na rzeczy i potrafi wysłuchać pacjenta i potrafi,dobrać leki,takie by pomagały pacjentowi.

Wspaniały lekarz! Mam nietypową chorobę - Malformację Arnolda Chiariego, doktor prowadzi mnie w taki sposób, że praktycznie zapomniałam o bólach i zawrotach głowy. Zawsze życzliwy, wszystko dokładnie wytłumaczy. Chodzą do niego także moi rodzice. Polecam Pana doktora każdemu.

B.miły, wzbudzający zaufanie, uprzejmy dla wszystkich pacjentow, kompetentny lekarz. Pomógł mi wyjśc z depresji. Dziekuję. mm