lekarz Arkadiusz Strus

Kardiolog

3,3
3,7
3,3

Polecam Pana Doktor! Jestem Pacjentką Doktora od wielu lat i zawsze spotykam się z profesjonalizmem, wnikliwą analizą moich wyników oraz uprzejmością z jego strony. Nigdy pomimo ogromnej liczby Pacjentów przyjętych przed mną nie traci profesjonalnego podejścia. Polecam!

Witam, muszę napisać szczerą opinię o Panu Doktorze. Moje problemy z sercem zaczęły się zaraz po 50, wielu lekarzy, wiele badań nic konkretnego. A ja czułem się coraz coraz gorzej. Do Pana doktora trafiłem nie cały rok temu, od razu udało mu się podejść do moich problemów kompleksowo. Konkretne leki, pomoc w doborze diety przyniosły naprawdę ogromną poprawę. Unormowaliśmy wspólnie mój cholesterol a przed wszystkim ogromne ciśnienie. Od tego czasu na wizyty chodzę już tylko rutynowo bo czuję się bardzo bardzo dobrze, za co jestem Panu Doktorowi dozgonnie wdzięczny !!! ...

Skierowałem do niego również moja żonę i syna. Zwróćmy uwagę jak skrajne opinię są na tym portalu albo 5 albo 1. Ludzie są zawistni, a tylko pod prawdziwymi opiniami możemy znaleźć podpis
a nie anonimowe straszenie.

Będąc leczoną przez Pana Doktora mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pana Doktora zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia.

Polecam doktora Strusa jako lekarza kompetentnego i przyjaźnie nastawionego do pacjenta. Mimo, że moje dolegliwości nie były zbyt poważne, bardzo poważnie podszedł do sprawy, przeprowadzając dokładny wywiad i badania. Dzięki temu uspokoiłem się, że moje "palpitacje" to nie serce tylko nerwy. Szczerze polecam.

Może i kardiolog z niego jest dobry, ale jako lekarz pierwszego kontaktu to niestety dno. Byłem na wizycie powiedziałem co mi dolega a on bez żadnego badania walnął od razu antybiotyk, no i skierowanie do specjalisty . Na plus mogę tylko dać że był w miarę uprzejmy.

Ja również chciała bym podziękować Panu Doktorowi! Zgłosiłam się do niego z zasłabnięciami, zawrotami głowy różnymi dziwnymi "kuciami" w sercu. Bardzo szybko po rutynowaych badaniach, szczegółowym wywiadzie zdiagnozował u mnie zespół WPW i skierował na dalsze leczeniu w szpitalu Jana Pawła w Krakowie. Nie wiem jak długo mogła bym chodzić do różnych lekarzy nie wiedząc co mi tak naprawdę jest. Teraz czuje się naprawdę dobrze i to z pewnością zasługa Pana Doktora.

Ja również chciała bym podziękować Panu Doktorowi!

Teraz czuje się naprawdę dobrze i to z pewnością zasługa Pana Doktora.

Bardzo dobry lekarz. Potrafi porozmawiać z pacjentem na rożne tematy dotyczące rożnych schorzeń. Jest miły,sympatyczny, ma szeroką wiedzę która z chęcia przekazuje pacjentom. Polecam z czystym sumieniem:)

Witam, Chciałam się podzielić moją opinią na temat doktora Strus. Nie dawno zaczeły się moje problemy z sercem przy dwójce dzieci trudno zadbać o siebie... Wzmożona senność i męczliwość zmusiły mnie jednak do wybrania się do lekarza znajomy namówił mnie na dr. Strus i Bogu dzięki. Po wizycie i rutynowych badaniach zdiagnozował mój problem wytłumaczył mi jako osobie nie medycznej na czym on polega i przypisał leki. Do tej pory wszystko jest w najlepszym porządku za co bardzo dziękuję ! A do lekarza chodzę tylko rutynowo. Proszę nie zwracać uwagi ...

Witam,
Chciałam się podzielić moją opinią na temat doktora Strus. Nie dawno zaczeły się moje problemy z sercem przy dwójce dzieci trudno zadbać o siebie... Wzmożona senność i męczliwość zmusiły mnie jednak do wybrania się do lekarza znajomy namówił mnie na dr. Strus i Bogu dzięki. Po wizycie i rutynowych badaniach zdiagnozował mój problem wytłumaczył mi jako osobie nie medycznej na czym on polega i przypisał leki. Do tej pory wszystko jest w najlepszym porządku za co bardzo dziękuję ! A do lekarza chodzę tylko rutynowo. Proszę nie zwracać uwagi na anonimowe opinie - chcesz wypowiedzieć swoje zdanie podpisz się !

Pozdrawiam Kamila.

Bardzo polecam Pana Doktora. Ktoś wreszcie poradził sobie z moim "złośliwym" nadciśnienie, bez tony tabletek. Rzeczowy, konkretny, pełen profesjonalizm i fachowość!

masakra, raczej lekarz to zdecydowanie za duże słowo. Zero zainteresowania, w zasadzie czułam się jakby kpił z mojego problemu. Sam kazał mi zdecydować co robimy z tachykardią. Każe odstawić leki a na odchodne daje receptę z 2 razy większą dawką i drugim dodatkowym lekiem. osłuchanie to 1 przyłożenie stetoskopu do pleców i do klatki piersiowej. Pomiar cis trwał 10 sekund. Nie odpowiedział na pytanie jakie jest cisnienie i EKG. Dramat, nigdy więcej i przez takie osoby aż nie chce się korzystać z usług lekarza na NFZ.