lekarz Arkadiusz Strus

Kardiolog

2,9

Lekarz bez podejścia kompleksowego, nie wziął pod uwagę innych problemów zdrowotnych, nie udostępnił ani nie omówił wyników badań, bez wyjaśnienia i bez dyskusji zlecił niepotrzebne leki w bardzo dużych dawkach. Jeden z tych lekarzy, którzy traktują pacjenta jako bezwolny i bezrozumny obiekt. Nie polecam tego lekarza, zmarnowałam czas i skierowanie, natomiast mój podstawowy problem pozostał bez rozwiązania.

Nie polecam lekarza. Już na samym początku wizyty usłyszałam od niego seksistowski komentarz, co zupełnie wybiło mnie z rytmu. Później też padło dużo pytań prywatnych, ale rozmowa ta nie miała charakteru sympatycznego, a raczej jego teksty były nieprofesjonalne i ignoranckie. Moich objawów praktycznie nie skomentował, a tylko przepisał leki, które nie wydają się na ten moment potrzebne. Za to leki psychiatryczne, które biorę skomentował "że w takim młodym wieku faszerować się lekami na nerwicę to niedobrze". Widać zero empatii i jeszcze podważanie kompetencji innego lekarza, który współpracuje ze mną od ...

Moich objawów praktycznie nie skomentował, a tylko przepisał leki, które nie wydają się na ten moment potrzebne. Za to leki psychiatryczne, które biorę skomentował "że w takim młodym wieku faszerować się lekami na nerwicę to niedobrze". Widać zero empatii i jeszcze podważanie kompetencji innego lekarza, który współpracuje ze mną od lat.
Jedyny plus jest taki, że zlecił dalsze badania.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza… całe szczęście ze byłam na nfz a nie prywatnie bo ro by były chyba najgorzej wydane pieniądze. To, ze lekarz przypisuje mnóstwo leków się sprawdziło - w dodatku nawet nic o nich nie powiedział (ani na co te leki ani jak je brać i po co). W dodatku atmosfera w gabinecie 2/10. Lekarz powiedział żeby zdjąć bluzke, usiąść na leżance i zbada po czym sam z siebie zdjął mi stanik nawet o tym nie informując. Zwraca sie na Ty i widać ze traktuje człowieka jak zwykła ...

To, ze lekarz przypisuje mnóstwo leków się sprawdziło - w dodatku nawet nic o nich nie powiedział (ani na co te leki ani jak je brać i po co). W dodatku atmosfera w gabinecie 2/10. Lekarz powiedział żeby zdjąć bluzke, usiąść na leżance i zbada po czym sam z siebie zdjął mi stanik nawet o tym nie informując. Zwraca sie na Ty i widać ze traktuje człowieka jak zwykła rzecz.
Jedyny plus to ten, ze przepisał skierowanie na badania o które poprosiłam. Niestety odradzam

Totalnie nie polecam, poszłam do lek. Na rutynową wizytę, wyszłam przekonana o swoim fatalnym stanie zdrowia. Na lekko podwyzsozne cisnienie (ale w granicach starej normy) I na wyższe tętno które jak próbowałam tłumaczyć lekarzowi skacze mi zawsze ze stresu dostałam dwa leki od razu w dużych dawkach (po 15 mg).Kiedy spytałam lek. czy ekg wyszło dobrze powiedział że nic tu nie ma dobrego.Nie mając zaufania do otrzymanej diagnozy i propozycji leczenia umówiłam się tego samego dnia 4 h później do kardiologa prywatnie i przeczucia mnie nie myliły.Dawki leków ogromne, jeśli Pan dr. Chciał zacząć mnie leczyć powinien zaczc od jednego leku i dawki 2,5 mg, a nie dwóch po 15 mg każdy.prywatny kardiolog slyszac nazwisko lekarza tylko wywrócił oczami, było widać że nie przerwszy raz już przyjmuje pacjentów po dr Strusie.Poprosilam też o powtórzenie ekg i uwaga, wszystko wyszło dobrze... więc jeśli ktoś chce wyjść od Pana dr zestresowany i z niepotrzebnymi lekami to polecam, jeśli nie trzeba chyba jednak zainwestować 2 stówki i iść prywatnie..

Lekarz zapisał mojej mamie ogromną ilość przeróżnych leków w związku z podwyższonym ciśnieniem krwi, zbytnio nie tłumacząc który jest w jakim celu. Mama zażyła to wszystko i poczuła się bardzo źle. Po konsultacji z innym kardiologiem okazało się, że większość jest zupełnie niepotrzebna, a nawet część z nich to te same/podobne leki o innej nazwie… Mama dostała także lek na niedobór potasu, mając w wynikach nadmiar tego pierwiastka we krwi… Zdecydowanie NIE POLECAMY.

Lekarz podczas wizyty zachował się wobec mnie skandalicznie. Wywiad lekarski bardzo szybko zamienił się w wywiad dotyczący mojego życia prywatnego, kwestii planowania potomstwa, tego czy jestem zadowolona z mojego małżeństwa. Lekarz widząc mój opór w udzielaniu odpowiedzi, nie przestawał, tylko zadawał kolejne pytania o bardzo seksistowskim brzmieniu i seksualnym podtekście. Uważam, że podczas padania stetoskopem wykroczył poza swoje kompetencje, nigdy podczas tego badania nikt nie dotknął mnie w ten sposób. Bardzo długo po wizycie nie mogłam dojść do siebie, z przychodni wyszłam z płaczem. Odradzam tego lekarza a wszystkim kobietom radzę go omijać. Wspomnienie tej jednej wizyty jest dla mnie dużą traumą.

Pan doktor wypisał leki po których były poważne skutki uboczne po zgłoszeniu problemu totalny brak zainteresowania. Poprosiłam o wydanie dokumentacji medycznej w której Pan doktor napisał że pacjentka nie chce przyjmować wypisanych przez niego leków.

Lekarz zrobił bardzo dokładny wywiad. Dokładnie wszystko tłumaczył i omówił następne badania. Wizyta trwała tyle czasu ile potrzebowałem. Co jest rzadkością w teraźniejszych czasach. Serdecznie polecam!

Pan Doktor był bardzo miły z uwagą słuchał wszelkie badania jakie zostały wykonane podczas wizyty szczegółowo doktor wyjaśnił i omówił. Z zaangażowaniem przeprowadzil szczegółowy wywiad. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu oby więcej takich lekarzy jak Pan Doktor.Polecam!!!!

Zalecenia po wizycie ok - leki i skierowania na badania wypisane. Natomiast to, co jest zupełnie niedopuszczalne w gabinecie to niestosowne i seksistowskie komentarze na temat pacjentki ze złotymi radami. Kobiety nie tylko służą do robienia dzieci. Mam też zastrzeżenia do zachowania doktora podczas badania stetoskopem.