lekarz Arkadiusz Szczupaczyński

1,7

Lekarz z horroru. Brak kompetencji, empatii. Nie miły, opryskliwy. Jego odzywki do pacjentek są bezczelne. Zamiast wytłumaczyć cokolwiek pacjentce ( w końcu to on jest lekarzem, który się zna, a my tylko zwykłymi ludźmi ) na zadawane pytania, potrafi odpowiedzieć, że mówimy innymi językami i chyba się nie rozumiemy i że nie będzie tracić na mnie czasu. Podczas rozmowy telefonicznej potrafi rzucić słuchawką. Kontakt z doktorem przy pobycie w szpitalu to coś strasznego. Bezczelny i arogancki. Krzyczy na pacjentki.

Niestety myślałam, że to bardzo dobry lekarz przynajmniej takie wrażenie stwarzał kiedy trafiłam na niego przez pomyłkę i dosłownie ostatni raz w życiu mam nadzieje. Zero jakiej kolwiek rozmowy z pacjentem wytłumaczenia czego kolwiek. Podczas wizyty odniosłam wrażenie jakby jak najszybciej chciał odwalić swoją robotę i pozbyć się pacjentki. Jeżeli już stawia jakaś diagnozę to nawet nic o niej nie powie ani nie wyjaśni. Co również w jego przypadku okazało się błędem co do diagnozy i strachem. Widzę, ze już naprawdę niewiele lekarzy zostało z powołania a szkoda. Także ja osobiście odradzam.

Nie polecam! Lekarz przepisywał na poważny wg mnie problem tylko maści. Co się okazało, najbliższa mi osoba ma nowotwór, oczywiście zdiagnozowany przez kogoś innego.

Jeśli chodzi o tego lekarza to szczerze ODRADZAM wizytę u tego Pana, bardzo opryskliwy i nie miły do pacjenta, brak profesjonalnego podejścia do człowiek który przychodzi z problemem, a zwłaszcza komentarze

Bardzo dobry lekarz ,prowadził moją drugą ciążę i jestem zadowolona. Jak dla mnie jest najlepszy.Polecam tego lekarza!

Nie polecam, przychylam się do wszystkich pozostałych negatywnych komentarz, opryskliwy lekarz , zero podejścia do pacjenta, a wiedza na temat leczenia mizerna, odradzam wszystkim tego lekarza

Od początku chodzie do tego lekarza i moim zdaniem jest najlepszy Nawet moja mama i ciocia chodzie do Pana szczupaczynskiego

Od początku chodzie do tego lekarza i moim zdaniem jest najlepszy
Nawet moja mama i ciocia chodzie do Pana szczupaczynskiego

Opryskliwy lekarz nie polecam byłam raz przez pomyłkę i już nigdy nie wrócę . Może ma jakieś kompetencje ale podejście do pacjenta zero. Odradzam wizyt u tego lekarza .

Nie polecam, lekarz o bardzo niskiej wiedzy medycznej, nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy, co spowodowało niepotrzebny strach i stres

Moja dziewczyna chodziła do niego przez rok zataił przed nią ważne informacje co do stanu jej zdrowia przy kolejnej wizycie wygonił ją z gabinetu i powiedział ze nie będzie jej więcej prowadził po 1.5 roku trafiła do szpitala z zagrożoną ciążą i gdy miał dyżur poszła do niego by się coś dowiedzieć to poprostu ją wyśmiał. NIE POLECAM TEGO LEKARZE POTRAFI TYLKO ZASZKODZIĆ NIE POWINIEN PRACOWAĆ W TYM ZAWODZIE .