Do Pana Arkadiusza trafiłam z polecenia. Od kilku lat zwlekałam z usunięciem ósemek, między innymi przez to, że krąży wiele opinii o tym, jak bardzo jest to skomplikowany zabieg i z jak dużym bólem wiąże się po usunięciu. Siadając na fotel byłam przerażona i spanikowana, po chwili, gdy znieczulenie zaczęło działać, zęba już nie było. Nawet nie wiem kiedy to się stało, byłam w ogromnym szoku, zabieg trwał dosłownie chwilę. Pan Arkadiusz jest mistrzem w tym co robi, umówiłam się już na kolejną wizytę. Wszystkim tym, którzy jak ja, boją się wyrywania, w szczególności nieszczęsnych ósemek, serdecznie polecam. Lepiej trafić nie można, fachowiec w 100%!!!

POLECAM!!! Super lekarz, rzetelnie wszystko sprawdza, informacje przekazuje w zrozumiały sposób dla pacjenta. Profesjonalista w każdym calu.Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem z dużym poczuciem humoru. Człowiek o wielkim sercu, swój zawód wykonuje z pasją. Doktor o wysokiej kulturze osobistej, delikatny w obcowaniu z pacjentem, który walczy z dentofobią. Pacjentów nie traktuje jako zło konieczne, poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje.(tak na marginesie Pan dr nie dość,że miły to i bardzo przystojny)Atmosfera w gabinecie bardzo miła. Pozdrawiam A.P.

POLECAM!!! Super lekarz,rzetelnie wszystko sprawdza,informacje przekazuje w zrozumiały sposób dla pacjenta.Profesjonalista w każdym calu.Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem o dużym poczuciu humoru.Człowiek o wielkim sercu swój zawód wykonuje z pasją.Doktor o wysokiej kulturze osobistej,delikatny w obcowaniu z pacjentem,który walczy z dentofobią. Pacjentów nie traktuje jak zło konieczne lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Atmosfera w gabinecie jest bardzo miła.

Dziś miałam usuniętą ósemkę, która była źle ułożona w dziąśle i nie miała szans by sama wyrosnąć. Cały zabieg był bezbolesny, ponieważ Pan doktor dał silne znieczulenie, które prawidłowo działało przez cały czas trwania zabiegu. Pan Arkadiusz ma świetny kontakt z pacjentem, jest bardzo miły, sympatyczny, żartuje co sprawia, że cały strach mija (zaproponował mi swoje mp3 żebym nie musiała słuchać odgłosów). Zabieg przeprowadził bardzo profesjonalnie i szybko. Nie mam siniaków, Pan doktor i pani asystująca byli bardzo delikatni, nie rozdziawiali mi za bardzo buzi i nie szarpali. Po zabiegu Pan Arkadiusz wytłumaczył mi wszelkie zalecenia w sposób klarowny. Zdecydowanie polecam tego lekarza wszystkim tym, którzy boją się zabiegu. Potrafi bezbłędnie rozładować stres tak, że pacjent śmieje się pomrukując na fotelu. Sama wybiorę się poniwnie do niego, gdyż zostały mi jeszcze 3 ósemki do usunięcia.

Profesjonalista w każdym calu. Niesamowita umiejetność likwidacji dentofobii. Wizyta przyjemna, bezstresowa atmosfera. Dentysta o pozytywnym usposobieniu. Przekazuje informacje w zrozumiały dla pacjenta sposób. Bardzo dokładny, szczegółowy wręcz. Poświęca wymagana ilośc czasu, bez pośpiechu. Z czystym sumieniem polecam pana Tanskiego.

Profesjonalista w każdym calu.
Niesamowita umiejetność likwidacji dentofobii.
Wizyta przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Z czystym sumieniem polecam pana Tanskiego.

Fantastyczny lekarz z profesjonalnym - choć przede wszystkim przyjacielskim - podejściem do pacjenta. Przy kompleksowym podejściu do problemu zdrowotnego, wyjaśnia w sposób przejrzysty specyfikę schorzenia, jak i przebieg planowanego leczenia. Pacjentowi poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje. Metodę leczenia dostosowuje do oczekiwań oraz zindywidualizowanych potrzeb pacjenta, konsultując je z nim przed rozpoczęciem badania. Charakteryzuje go profesjonalizm, który potrafi przełożyć na język zrozumiały dla pacjenta. W obliczu nagłego przypadku medycznego, jest skłonny poświęcić swój prywatny czas choremu, nie pozostając obojętnym na jego los i pozbawionym - niezależnie od sytuacji - właściwego sobie poczucie humoru. W ciągu jednej wizyty pozbawił mnie wieloletniego lęku przed leczeniem stomatologicznym. To lekarz dla wymagających i wrażliwych, godny stuprocentowego zaufania.

również polecam wszelakie usługi u pana Arka :) atmosfera rodzinna dodam iż moja niespełna 7 letnia córka również korzysta z usług pana doktora na wizytę jedziemy bez lęków i obaw niezależnie od stawianej diagnozy :( córka wypowiada się bardzo pozytywnie i nie ma problemu przed kolejną wizytą!!!! polecam bardzo bardzo gorąco :) po uczęszczaniu do wielu gabinetów stomatologicznych ten z pełną świadomością uważam za profesjonalny i najlepszy !!!!!!

uważam za profesjonalny i najlepszy !!!!!!

jestem w 24 tygodniu ciąży podejście doktora było rewelacyjne zostałam przyjęta po godzinach pracy jako jedyny zaoferował mi pomoc natychmiast gdy powiedziałam że z bólem nie patrzył na to że jest sobota i po pracy. A wyrwanie 2 zębów przebiegło bezboleśnie bardzo się bałam ale niepotrzebnie. Bardzo polecam.

Nie polecam. Zapisałam się na wizytę z długim wyprzedzeniem a następnie była przekładana 2 razy, za 3 razem nie chciałam słuchać kolejnych tłumaczeń, dlaczego to doktor znów nie może mnie przyjąć. Na wizytę konieczne było zrobienie pantogramu, koszt 90 zł. Dzień przed wizytą jeszcze upewniałam się, czy na pewno się odbędzie. Pieniądze wydane w błoto, bo pantogram jest ważny 2 tyg. Olewcze podejście do pacjenta. Odradzam w związku z tym wizytę. Nie wypowiadam się natomiast co do kompetencji tego dentysty.

Super lekarz,ma świetne podejście do pacjenta i duże poczucie humoru dzięki czemu nawet usuwanie zalążków ósemek nie jest takie straszne.Serdecznie polecam wszystkim wizytę u doktora Arka a w szczególności na usuwanie zębów w czym jest prawdziwym mistrzem.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134