dr Arkadiusz Tanski

Polecam gabinet stomatologiczny DEN TAN!!! Doktor Arkadiusz Tański to najlepszy Stomatolog jakiego znam!!! Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Bardzo rzeczowo i skrupulatnie wykonuje swoją pracę. Do tego świetny Personel, wszyscy bardzo mili i serdeczni. Do tego profesjonalnie wyposażony gabinetu. Wcześniej bywałam w wielu gabinetach w Niemczech, ale z żadnego nie byłem zadowolona. Zawsze musiałam wrócić na poprawkę. Odkąd leczę się w ganinecie dentystycznym DEN TAN jestem bardzo usatysfakcjonowana. W końcu moje problemy z zębami zostały sprostane. Warto pokonać 1000 km, żeby tu wrócić. W pełni ufam Doktorowi i nie wyobrażam ...

Polecam gabinet stomatologiczny DEN TAN!!!

Doktor Arkadiusz Tański to najlepszy Stomatolog jakiego znam!!!
Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Bardzo rzeczowo i skrupulatnie wykonuje swoją pracę. Do tego świetny Personel, wszyscy bardzo mili i serdeczni. Do tego profesjonalnie wyposażony gabinetu. Wcześniej bywałam w wielu gabinetach w Niemczech, ale z żadnego nie byłem zadowolona. Zawsze musiałam wrócić na poprawkę. Odkąd leczę się w ganinecie dentystycznym DEN TAN jestem bardzo usatysfakcjonowana. W końcu moje problemy z zębami zostały sprostane. Warto pokonać 1000 km, żeby tu wrócić. W pełni ufam Doktorowi i nie wyobrażam sobie leczenia w innym gabinecie stomatologicznym!!!!!!

Miałam bardzo silne bóle żuchwy i okolic ucha. Laryngolog stwierdził zapalenie ucha i przez 2 tygodnie byłam leczona antybiotykiem. Natomiast ból nie mijał i jeszcze bardziej się nasilał. Dopiero, gdy trafiłam do gabinetu Den Tan, dr Tański rozpoznał zapalenie stawu skroniowo - żuchwowego i już po pierwszej wizycie silny ból minął. Serdecznie dziękuję Doktorowi za profesjonalne wyleczenie i nie wyobrażam sobie, żebym miała korzystać z usług innego stomatologa.

Bardzo Polecam Pana Dr. Arkadiusza Tańskiego. Profesjonalny stomatolog z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Bardzo rzeczowy oraz dokładny doktor wykonujący swój zawód z pasją. Polecam z całego serca.

Nie polecam. Zapisałam się na wizytę z długim wyprzedzeniem a następnie była przekładana 2 razy, za 3 razem nie chciałam słuchać kolejnych tłumaczeń, dlaczego to doktor znów nie może mnie przyjąć. Na wizytę konieczne było zrobienie pantogramu, koszt 90 zł. Dzień przed wizytą jeszcze upewniałam się, czy na pewno się odbędzie. Pieniądze wydane w błoto, bo pantogram jest ważny 2 tyg. Olewcze podejście do pacjenta. Odradzam w związku z tym wizytę. Nie wypowiadam się natomiast co do kompetencji tego dentysty.

POLECAM!!! Super lekarz, rzetelnie wszystko sprawdza, informacje przekazuje w zrozumiały sposób dla pacjenta. Profesjonalista w każdym calu.Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem z dużym poczuciem humoru. Człowiek o wielkim sercu, swój zawód wykonuje z pasją. Doktor o wysokiej kulturze osobistej, delikatny w obcowaniu z pacjentem, który walczy z dentofobią. Pacjentów nie traktuje jako zło konieczne, poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje.(tak na marginesie Pan dr nie dość,że miły to i bardzo przystojny)Atmosfera w gabinecie bardzo miła. Pozdrawiam A.P.

POLECAM!!! Super lekarz,rzetelnie wszystko sprawdza,informacje przekazuje w zrozumiały sposób dla pacjenta.Profesjonalista w każdym calu.Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem o dużym poczuciu humoru.Człowiek o wielkim sercu swój zawód wykonuje z pasją.Doktor o wysokiej kulturze osobistej,delikatny w obcowaniu z pacjentem,który walczy z dentofobią. Pacjentów nie traktuje jak zło konieczne lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Atmosfera w gabinecie jest bardzo miła.

Do Pana Arkadiusza trafiłam z polecenia. Od kilku lat zwlekałam z usunięciem ósemek, między innymi przez to, że krąży wiele opinii o tym, jak bardzo jest to skomplikowany zabieg i z jak dużym bólem wiąże się po usunięciu. Siadając na fotel byłam przerażona i spanikowana, po chwili, gdy znieczulenie zaczęło działać, zęba już nie było. Nawet nie wiem kiedy to się stało, byłam w ogromnym szoku, zabieg trwał dosłownie chwilę. Pan Arkadiusz jest mistrzem w tym co robi, umówiłam się już na kolejną wizytę. Wszystkim tym, którzy jak ja, boją się wyrywania, w szczególności nieszczęsnych ósemek, serdecznie polecam. Lepiej trafić nie można, fachowiec w 100%!!!

Profesjonalista w każdym calu. Niesamowita umiejetność likwidacji dentofobii. Wizyta przyjemna, bezstresowa atmosfera. Dentysta o pozytywnym usposobieniu. Przekazuje informacje w zrozumiały dla pacjenta sposób. Bardzo dokładny, szczegółowy wręcz. Poświęca wymagana ilośc czasu, bez pośpiechu. Z czystym sumieniem polecam pana Tanskiego.

Profesjonalista w każdym calu.
Niesamowita umiejetność likwidacji dentofobii.
Wizyta przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Z czystym sumieniem polecam pana Tanskiego.

jestem w 24 tygodniu ciąży podejście doktora było rewelacyjne zostałam przyjęta po godzinach pracy jako jedyny zaoferował mi pomoc natychmiast gdy powiedziałam że z bólem nie patrzył na to że jest sobota i po pracy. A wyrwanie 2 zębów przebiegło bezboleśnie bardzo się bałam ale niepotrzebnie. Bardzo polecam.

również polecam wszelakie usługi u pana Arka :) atmosfera rodzinna dodam iż moja niespełna 7 letnia córka również korzysta z usług pana doktora na wizytę jedziemy bez lęków i obaw niezależnie od stawianej diagnozy :( córka wypowiada się bardzo pozytywnie i nie ma problemu przed kolejną wizytą!!!! polecam bardzo bardzo gorąco :) po uczęszczaniu do wielu gabinetów stomatologicznych ten z pełną świadomością uważam za profesjonalny i najlepszy !!!!!!

uważam za profesjonalny i najlepszy !!!!!!