lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Lekarz z powolaniem, wiedza i kompetencja. Nierozumiem tylko tych nielicznych zawistnych komentarzy wg mnie ze strony raczej zawistnej konkurencji:), albo przyglupawych pacjentow, ktorym to sie wydaje , ze pozjadali wszystkie rozumy i moze mierza swoja miara innych:). Polecam tego lekarza tak jak mnie go polecono, ja nigdy nie zdecyduje sie pojsc do innego chocby przyszlo mi czekac bardzo dlugo na wizyte u Pana Walczyńskiego.

Lekarz drogi i nieskuteczny. Co wizytę przepisywał te same maści i leki, mimo, że nie było znaczącej poprawy. Co więcej leki które wybierał zwykle wynosiły około 150 zł za komplet. Kiedy się zapytałem, czy może byśmy nie zmienili ich na inne, bo te średnio pomagają, stwierdził, że wszystko jest dobrze i trzeba kontynuować leczenie. Po ponad roku, nieznacznej poprawy, zdecydowałem się zrezygnować z Pana Walczyńskiego.

Ja leczyłam u pana doktora córkę , miała atopowe zapalenie skóry diagnozę postawił od razu wystarczył jeden rzut oka i już. Polecam bardzo,bardzo dobry lekarz. długo czekalismy na wizyte w ramach NFZ ale później juz nie było problemu z rejestracją. Jeszcze raz polecam bardzo:)

Jest to bardzo dobry lekarz . Chętnie poleciłam znajomym !

Jest to bardzo dobry lekarz . Chętnie poleciłam znajomym !

Bardzo dobry lekarz,od razu postawił diagnozę.Szybko się wyleczyła Niestety troszkę dużo bierze za wizytę:)To jedyny minus.

musze przyznać że lekarz godny podziwu rzadko sie takich lekarzy spotyka. Mialam prolem z moim 10 letnim synkiem ...lekarz potwierdzil moje rokawania i okazalo sie ze ma łysienie plackowate... bylam załamana ale lekarz bardzo profesjonalnie mi wytłumaczyl jaka to jest chorzba i co trzeba zrobic żeby sie cofneła... i EUREKA odpukac jest duuuużo lepiej włosy w łym miejscu odrastają...stosujemy płyny robione.przyczyna STRES, NERWY, ograniczamy do min wiecej poswiecamy czasu synowi choc czasami brakuje na to wszystko czasu ale jest lepiej mały jest spokojniejszy mniej sie denerwuje, choć jest bardzo nerwowy.oczywiście trzaba WZMOCNIC ORGANIZM odpowiednimi lekami. gdyby ktos miał proble piszcie chetnie pomoge. sylwia25361@wp.pl

Godny polecenia ! Po ludzku wszystko wytłumaczy, i co najważniejsze stawia trafione diagnozy ;D

Leczyłem się u pana doktora i musze powiedzieć,że dzięki jego leczeniu nie muszę już chodzić do lekarza bo jego leczenie mi pomogło polecam tego lekarza

Lekarz w pełni godny zaufania,kompetentny,poswiecajacy dużo czasu pacjentowi.Leczylem się u innych pan dermatolog bez efektu,tutaj uzyskałem duża pomoc.Dziękuje.

Porażka. Pan jest tylko i wyłącznie miły. Od prawie roku się leczę i efektów nie ma. Nie polecam, czyba że macie za dużo kasy to dla miłej rozmowy może być...