lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Kilka lat temu pomógł mi wyleczyć trądzik i wszelkie ślady po nim. Po roku wszystko wróciło więc znów się wybrałam i nie zawiodłam się. Lekarz naprawde godny polecenia, bardzo uprzejmy i zna się na rzeczy. Wszystko dokładnie tłumaczy, doradza POLECAM!

Naprawdę lekarz godny polecenia! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Walczyński to każda choroba byłaby o 90% lżejsza i do wytrzymania. Lekarz bardzo miły, kompetentny, z praktyką, docenia kieszeń pacjenta, ludzki, delikatny, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Jestem bardzo zadowolona!

przez 2,5 roku leczyłem się na trądzik u tego pana i zero rezultatu przy wydawaniu dużej ilości pieniędzy na leki. Bardzo miły, ale wydaje mi się, że nie przywiązuje większej wagi do pacjentów. Ignorował moje informacje o uczuleniu na leki

Polecam tego lekarza. 15 lat męczylam się z trądzikiem, róznych sposobów na wyleczenie się imałam, kilku lekarzy za sobą tez miałam, a tu proszę...jedna wizyta u doktora Walczyńskiego i problem z głowy!!!POLECAM POLECAM

Pan dr Walczyński jest najlepszym dermatologiem z pośród tych u których się leczyłem

z czystym sumieniem moge polecic pana doktora,trafiłam do niego w grudniu 2008 roku,od tamtej pory w leczeniu mojej córki (azs) nastapił wielki przełom,nie potrzebnie jezdziłam po różnych klinikach płaciłam za zbędne wizyty(i to sporo)azs jest długo trwałe i bywają gorsze momenty ale od kiedy zaczełam leczyc córke u doktora Walczyńskiego poprawa jest nie samowita.Naprawde polecam pan doktor równiez przyjmuje w Ostrowie wielkopolskim