Pan Arek prowadził u mnie terapię zespołu bólowego kolana lewego powstałego w wyniku przeciążenia sportowego. W każdym etapie naszej terapii dostarczał szczegółowych informacji, w sposób prosty i zrozumiały na temat mojego przypadku i dalszych kroków terapii. W krótkim czasie pozbyłem się bólu, który towarzyszył mi przez ponad dwa miesiące. Bardzo profesjonalne podejście i ogromny zasób wiedzy, oraz pasja wkładana w wykonywaną pracę mobilizują pacjenta do szybkiego powrotu do zdrowia. Szczerze polecam.

Arek to naprawdę wybitny specjalista, z pracy uczynił swoją pasję dzięki czemu naprawdę mu to wychodzi. Wesoły, pełen optymizmu, potrafi zmobilizować do pracy. Moje kolano po rekonstrukcji ACL dzięki Panu Arkowi ma się naprawdę dobrze. Szczerze polecam

Szczerze polecam.Kolejny raz profesjonalna terapia przyniosła oczekiwane efekty w stosunkowo krótkim czasie.Pasjonat,który okazuje pacjentowi serce pełne troski o wynik rehabilitacji.Wiem,że korzysta z każdej możliwości pogłębiania wiedzy na kursach.

Pan Arek prowadził ze mną terapię po tzw. zespole zamrożonego barku. Przy pierwszym spotkaniu dokładnie omówił mój problem i etapy rehabilitacji. Jest osobą posiadającą bardzo szeroką wiedzę medyczną, którą potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Będąc na terapii u pana Arka odnosi się wrażenie, iż nie jest to tylko jego praca ale również pasja. Polecam.

Pan Arek wykazał sie podczas rehabilitacji świetna wiedza i profesjonalnym kompleksowym podejściem do mojego urazu.Prowadzil mnie od początku przez wszystkie etapy rehabilitacji po rekonstrukcji wiezadla krzyzowego przedniego .Współpracuje rownież z lokalnymi sportowcami.Na wizycie kontrolnej u jednego z lokalnych ortopedow, który mnie operował-ortopeda stwierdził ze rehabilitacja wykonana zostala profesjonalnie i lekarz wypisał mi zakończenie leczenia po trzech miesiącach od zabiegu rekonstrukcji wiezadla.Polecam

Duże podziękowania dla Arka , szybko uporał się z bólem w łydce,trafna diagnoza niczym dr House,godny polecenia i w przystępnej cenie,szczere polecam

Wspaniały młody i wrażliwy człowiek,oddany bez reszty swojej pracy,traktujący pacjenta jak najbliższą sobie osobę.Niespotykanie serdeczny i profesjonalny.Bardzo dobry rehabilitant.Miałam szczęście,że trafiłam pod Jego ręce i w krótkim czasie pozbyłam się bólu bioder.Serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Koszalin"?

Aleksandra Adamowska

Fizjoterapeuta