lekarz Arkadiusz Widuliński

3,7

Super, jestem bardzo zadowolony, szkoda, że Pan doktor przyjmuje tylko w szpitalu, bo naprawdę godny polecenia. Spokojnie tłumaczy, poświęca czas i wszytko wiadomo po wyjściu z oddziału.

Zupełnie inne mam odczucia co do Pana doktora Widulińskiego. Podszedł do mnie z empatią, szczegółowo wyjaśnił leczenie i udzielił wszystkich informacji o mojej chorobie. Poświęcił czas na wyjaśnienie wątpliwości. Życzliwy i uprzejejmy. Ja osobiście polecam

Tak chamskiego lekarza jeszcze nie widziałam bardzo arogancki bezczelny i myśli że wszystkie rozumy posiadł nigdy w życiu bym nie chciała już iść