lek. med. Arkadiusz Widuliński

Zdecydowanie POLECAM! Czuję się zdecydowanie lepiej po leczeniu, leki mam Dobrze dobrane. Polecam każdemu

Uprzejmy, empatyczny lekarz. Trafnie postawił diagnozę, zaproponował leczenie, po którym poczułam się lepiej. Ogromna wiedza, która idzie w parze z życzliwym podejściem do człowieka. pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy, nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi. POLECAM!

Super, jestem bardzo zadowolony, szkoda, że Pan doktor przyjmuje tylko w szpitalu, bo naprawdę godny polecenia. Spokojnie tłumaczy, poświęca czas i wszytko wiadomo po wyjściu z oddziału.

Zupełnie inne mam odczucia co do Pana doktora Widulińskiego. Podszedł do mnie z empatią, szczegółowo wyjaśnił leczenie i udzielił wszystkich informacji o mojej chorobie. Poświęcił czas na wyjaśnienie wątpliwości. Życzliwy i uprzejejmy. Ja osobiście polecam