lekarz Arleta Bielecka

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

2,6
2,9
2,7

Badała mnie na egzaminach wstępnych w 2013 roku. Później miałem z nią zajęcia z anatomii. Zdecydowanie odradzam, a radzę się kierować do lepszych, moim zdaniem, foniatrek (dr n. med. Joanna Janiak-Kiszka i dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka).

Korzystam z porad Pani doktor w ramach NFZ. Nie czuje żebym był gorzej traktowany niż w przypadku konsultacji prywatnych. Pani doktor jest miła i uprzejma. Tłumaczy wyniki badań. Odpowiada na wszystkie pytania.

Zdecydowanie nie polecam W szpitalu miejskim w bydgoszczy zostala poproszona o konsultacje i ewentualne postawienie diagnozy, niestety Pani Doktor nie wywiązała się ze swoich obowiązków Pani Doktor to nie angina , którą można wyleczyc antybiotykiem w domu Mój tata bardzo cierpi z bólu a my razem z nim codziennie patrząc na niego Całe szczescie po wyjsciu ze szpitala trafił do innego laryngologa który odrazu założł karte onkologiczna i zlecił szereg dodatkowych badan m.in tomograf i biopsje aby moc postawic trafna diagnoze Wczoraj to byl nasz tata a za tydzien miesiace ...

Zdecydowanie nie polecam
Pani Doktor to nie angina , którą można wyleczyc antybiotykiem w domu
Mój tata bardzo cierpi z bólu a my razem z nim codziennie patrząc na niego
Wczoraj to byl nasz tata a za tydzien miesiace lub rok moze trafic na kogos innego tylko z tego wzgledu ze mimo kompetencji u niektorych gore bierze jednak brak checi i obojetnosc

Bardzo dobry, profesjonalny i oddany lekarz. Pierwszy raz spotkalam sie z tak zyczliwym lekarza. Polecam.

jest b.nieuprzejma,nie poświęca odpowiednio czasu i nie wyjasnia precyzyjnie stanu zdrowia pacjenta.

zdecydowanie nie polecam,obojętna,wręcz niemiła,traktuje pacjenta jak intruza, niczego nie wyjaśnia,a pacjentowi nie poświęca czasu.

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, ale to mało aby postawić dobrą diagnozę i wyleczyć pacjenta,ponieważ nie posiada w gabinecie sprzętu specjalistycznego. Wzięła pieniądze i kazała zarejestrować się do szpitala w kolejkę na badania. Jak usłyszałam, że będzie to początek czerwca to się załamałam. Poszłam prywatnie, aby tego uniknąć i za 100 zł dowiedziałam się, że tego, co wiedziałam wcześniej- że w Bizielu długo się czeka! NIE POLECAM choć jest bardzo sympatyczna. Znalazłam gabinet prywatny inny, gdzie lekarz posiada sprzęt. Szkoda tylko zmarnowanego czasu i pieniędzy za wcześniejszą wizytę. Porażka

Pani Bielecka, sprawdza się jako lekarz jedynie podczas wizyt prywatnych. Nie jest lekarzem z powołania.

kompetentna , uśmiechnięta i zdecydowana.

kompetentna , uśmiechnięta i zdecydowana.