lekarz Arleta Jarosz

Internista, Kardiolog

Wspaniała Pani Doktor! Jestem bardzo zadowolona z wdrążonego leczenia. Życzę każdemu, kto potrzebuje pomocy, aby na swojej drodze spotykał tylko tak kompetentnych specjalistów.

Uwaga na tego lekarza. Odradzam wizytę u tej pani! Oczekuje ode mnie nieobowiązkowego szczepienia , wygaduje dziwne historie . Polecam znaleźć innego lekarza.

Wspaniały lekarz,wszechstronnie przeprowadzony wywiad,uprzejmosc,mozna zapytac o wszystko i otrzymac odpowiedz,nie stwarza sztucznego dustansu,dokładna,lekarz z prawdziwego powolania!

PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM LEKARZEM NADSPODZIEWANIE GRZECZNY ,SYMPATYCZNY I CO ZA TYM IDZIE BARDZO DOKŁADNY (A) POLECAM WSZYSTKIM ,,SERCOWCOM " I NIE TYLKO . SERDECZNIE TĄ DROGĄ DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR , Z POWAŻANIEM FRANCISZEK D.

POLECAM WSZYSTKIM ,,SERCOWCOM " I NIE TYLKO .
SERDECZNIE TĄ DROGĄ DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR ,
Z POWAŻANIEM FRANCISZEK D.

Pani Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie jak do nudnego obowiązku. Po prostu jest świetnym specjalista!!!

Jestem wdzięczny znajomym za polecenie mi p. doktor. Miałem duże problemy z sercem przyjmowałem wiele różnych leków i z każdym dniem było gorzej. P Doktor ustawiła mi leki (wybrała jeszcze te korzystniejsze cenowo, co dla mnie ma znaczenie) skierowała do Krakowa gdzie przeszedłem operację. Powiedziano mi tam że mama świetnego kardiologa, bo trafnie rozpoznała moją chorobę. Gorąco polecam p. Doktor!!!

Wspaniała lekarka! Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor Jarosz. Celna, szybko postawiona diagnoza oraz prawidłowy dobór leków pozwoliły uniknąć mi bardzo wielu poważnych powikłań powstałych po leczeniu mnie przez innych lekarzy, także znanych nazwisk z Krakowa. Bardzo uprzejma, miła, pomocna. 100% polecam! :-)Warto zapłacić nawet 300 zł za wizytę! Takich lekarzy z powołaniem i wiedzą jest naprawdę niewielu o czym świadczy powiększające się grono zadowolonych pacjentów.

Wspaniała lekarka. Nie zapisuje leków jak cukierki, tylko wysyła na wszelkie niezbędne badania. Ma ogromne pokłady cierpliwości, empatii, jest bardzo wyrozumiała. Inni lekarze mówili, że mam tylko nerwicę, a ja nie mogłam ze zmęczenia wejść na półpiętro. Teraz wreszcie wiem co mi dolega i jestem skutecznie leczona. Wystarczy posłuchać opinii pacjentów w kolejce - wszyscy chwalą Panią Doktor, która leczy nawet ciężkie przypadki. Polecam znerwicowanym pacjentom. To lekarz z powołania i cudowny, ciepły człowiek.

leczę się u pani Doktor od 3 lat. Cieszę się że już nie muszę dojeżdżac na wizyty do Szpitala Jana Pawła II w Krakowie tylko mam możliwośc skorzystania na miejscu w N. Sączu. Jestem bardzo zadowolony, od zawału 11 lat temu wreszcie ktoś traktuje mnie fachowo.