Arleta Kowalska

Do Pani doktor chodziłam z dzieckiem od urodzenia przez 8 lat. Przez cały ten czas Pani doktor podchodziła zarówno do syna jak i do mnie ze zrozumieniem i byłam zadowolona zarówno z podejścia do dziecka, jak i z leczenia. Syn od początku chorował często, jest "delikatnym" dzieckiem, posiada wiele nadwrażliwości związanych z diagnozą Zespołu Aspergera, o czym Pani doktor wiedziała. Czasami zdarzały się sytuację, w których Pani doktor miewała tzw. gorsze dni i "zwracała uwagę" o mało istotne rzeczy bądź reagowała zniecierpliwieniem podczas wizyty, do czego zdążyłam przywyknąć. Dodam, że nigdy nie pozwoliłam sobie na polemikę bądź jakiekolwiek złe słowo i zawsze byłam miła i życzliwa w kontaktach z Panią doktor bo staram się kierować w życiu pewnymi wartościami. Oczekuję tym samym od zaufanego lekarza traktowania mnie oraz mojego dziecka z szacunkiem i godnością. Oskarżanie mnie o to, że wymyślam dziecku choroby i nie puszczam do przedszkola/ szkoły podczas gdy przez 8 lat zdażyło się JEDEN RAZ, kiedy przyszłam z dzieckiem, które miało tylko przysłowiowy "katarek", jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Wchodząc do gabinetu powiedziałam, że dziecko nie jest mocno chore i że przychodzę chcąc sprawdzić, przy okazji, inny omówiony wcześniej z Panią doktor temat bo tak się umówiłyśmy. Gdyby tego było mało , na moje pytanie o polecenie czegoś na katar ale nie w sprayu bo syn nie toleruje, o czym wcześniej wielokrotnie rozmawiałam z Panią doktor, usłyszałam, że opowiadam bzdury i że wiedza Pani doktor jest najwyraźniej niewystarczająca dla potrzeb mojego dziecka. Próbowałam coś powiedzieć, ale Pani doktor nie chciała słuchać. Z kolei mój syn usłyszał od Pani doktor, że ma się ogarnąć!!! Oboje z synem wyszliśmy bez słowa w wielkim szoku. Do Pani doktor z pewnością już nie wrócimy i na tym zakończymy naszą 8-letnią współpracę, a zachowanie Pani doktor zasługuje conajmniej na dezaprobatę.

Moja opinia, nie może być inna, jak większość zamieszczonych już opinii. Pani doktor jest zarówno wspaniałym człowiekiem, jak i specjalistą. Do Pani doktor chodzi moja starsza córka oraz młodszy syn. Super podejście do dzieci, jak i do rodziców ;) Zarówno wizyty domowe, jak i w przychodni niczym się nie różnią, Pani doktor zawsze spisuje się na medal, począwszy od kontaktu z małym pacjentem, poprzez rzetelne przekazanie wiedzy, a skończywszy na diagnozie. Polecam jako mama, a to chyba najlepsza rekomendacja :)

Pani doktor jest miłą i sympatyczną osobą. Mój syn ją lubi i chętnie chodzi do pani doktor. Szczerze polecam! :)

W tej poradni chodziłam do innej lekarki, ale po pierwszej wizycie u dr Kowalskiej wiedziałam, że u niej zostanę. Jest opanowana, miła, ma doskonały kontakt z niemowlakiem.Poświęca sporo czasu na badanie, wyczerpująco odpowiada na pytania i daje wskazówki dotyczące opieki i pielęgnacji dziecka. Szczerze polecam.

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Jest kompetentna i ma podejście do małego pacjenta. Mój syn ją bardzo lubi. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej właśnie pani doktor, którą poleciła mi moja koleżanka. POLECAM!

PANI DOKTOR KOWALSKA TO LEKARZ Z POWOŁANIA.KORZYSTAM Z JEJ POMOCY I W PRZYCHODNI I PRYWATNIE.KOMPETENTNA,RZECZOWA I DOKŁADNIE BADA DZIECIACZKI.LUBIANA PRZEZ MOJE DZIECI.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ PANIĄ ARLETKĘ,BO TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA,MIŁY I BARDZO CIERPLIWY.OBY WSZYSCY LEKARZE PEDIATRZY BYLI TACY....

Moje dziecko 2,5 roku było pacjentem tej Pani, ale postanowiłam zmieni lekarza. Na prywatnych wizytach ta Pani jest przemiła i uprzejma (choc potrafi postawic błędną diagnozę np. na trzydniówkę przepisała bactrim) co skłonilo mnie do wyboru tego właśnie lekarza. Gorzej jest w przychodni - bo za wizytę się nie płaci. Pani potrafi byc nieprzyjemna, niemiła i opryskliwa. Niepolecam tej Pani!!!! Poza tym zawsze sie spóźnia. Zraziłam sie kiedy byłam z dzieckiem na bilansie 2-latka - zasugerowała mi ze jestem nie przygotowana do wizyty bo nie mam wyników badań - na które sierowania mi nie dała!!! w przypadku naszego dziecka kilkakrotnie postawiła mylną diagnozę. Odnosze wrazenie ze tej Pani wydaje się jakby była najmadrzejsza a tak nie jest.

MOJE DZIECI BYŁY DŁUGO PACJĘTAMI TEJ PANI DOKTOR JEDNAK DO CZASU AZ SIĘ ZRAZIŁAM JEST TO KOBIETA O DWÓCH TWARZACH GRA MIŁĄ OSOBĘ JAKĄ NIEJEST NIEPOTRAFI JEDNOGŁOŚNIE OCENIĆ STAN ZDROWIA CZĘSTO MYLNIE JAK TYLKO WYRAZISZ SWOJĄ OPINIE STAJE SIĘ ZUPEŁNIE INNYM CZŁOWIEKIEM CHOĆ NIEPRZYSTAJE NA LEKARZA JEST OPRYSKLIWA I NIEPRZYJEMNA PROSZE MI WIERZYĆ POZATYM ZAWSZE MA GODZINNE OPÓZNIENIA NIEPOLECAM!!!

Pani doktor godna polecenia chodzę do niej z dzidziusiem od samego początku razem zmagamy się z alergią u Naszego synka. Gdyby nie Pani doktor napewno nie udałoby się uniknąć dużych komplikacji zdrowotnych. Liczy się zrozumienie i pełna współpraca lekarza z pacjentem i rodzicami i to właśnie zapewnia w 100% Pani doktor Arleta Kowalska. Polecam ze szczerym sercem :)

Lekarska spełniająca moje oczekiwania, kompetentna, uprzejma, godna zaufania, zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, a mój 10 miesięczny syn zawsze wychodzi z gabinetu z uśmiechem na twarzy.