Pani Arleta to specjalista,który znakomicie odczytuję potrzeby pacjenta.Po 6 miesiącach terapii czuję się pewniejszy siebie,bardziej uświadomiony,a też na pewno stan mojego zdrowia psychicznego się poprawił znacząco.Jestem chory na nerwicę natręctw.Polecam każdej osobie taką terapeutkę.Pani Arleta prowadzi terapię jak najbardziej profesjonalnie,do tego słucha co mówi pacjent i nie zawsze się z nim zgadza.Terapia nie jest łatwa,ale jest efektywna i skuteczna.To na pewno nie jest psycholog,który mówi bzdury.

Zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Gdynia"?

mgr
Monika Romanowska