lekarz Arletta Mikulska

Pani dr zawsze zapisuje moim dzieciom antybiotyki. W tym roku mój młodszy synek (6mcy) dzięki kompetencji a może raczej jej braku trafił 2 razy do szpitala z ciężkim zapaleniem płuc. Po 1 pobycie w szpitalu mały znowu zaczął mieć kaszelek a Pani dr zapisała mu pulmicort i powiedziała do starszego (4 latka) żeby nie kaszlał na brata bo ten będzie w szpitalu. Po 5 dniach dziecko w ciężkim stanie z dusznościami trafia do szpitala a braciszek się obwinia. Czy to jest podejście do dzieci i leczenia. NIE POLECAM PANI DR.

Od początku dokarmiania butelką synek miał zaparcia nie szukała przyczyny tylko za każdym razem laktuloza do znudzenia gromadzenie stolców doprowadziło do anemi o czym dowiedziałam się kiedy inny lekarz zlecił badania. Od tamtej chwili omijam tę panią szerokim łukiem.

Polecam dr. Mikulską jest uprzejmą osobą wzbudziła moje zaufanie

Polecam dr. Mikulską jest uprzejmą osobą wzbudziła moje zaufanie

na wszelkie choroby związane z gardlem, katarem przepisuej standardowo te same leki (a lista ich starsznei dłuza), w zasadzie chodzę dzieci tylko osłuchiwać, nie faszeruję tymi swinstwami, bo nie ma takiej konieczności, jest miła, ale starsznie szybko załatwia pacjentow idąc na ilosć , nie na jakosć...

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA Z OPIEKI PANI DOKTOR , PO UPRZEDNIEJ PANI DOKTOR CO PROWADZIŁA OPIEKĘ NAD MOIMI DZIEĆMI TO WIERZYĆ MI SIĘ NIE CHCIAŁO ŻE SĄ TAK FACHOWI I UPRZEJMI LEKARZE . ZAWSZE PRZED WYPISANIEM LEKÓW PYTA SIĘ CZY MAMY DANY LEK W DOMU ALBO JAKIE MAMY DOPIERO POTEM WYPISUJE RECEPTĘ . ZAWSZE PRZYJEMNA I UŚMIECHNIĘTA , BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO DZIECI .POLECAM.