lekarz Arsen Cebrzyński

Laryngolog

bardzo dobry lekarz godny polecenia miły uprzejmy spokojny super podejście do pacjęta !! jednym słowem ''SUPER LEKARZ"

bardzo dobry lekarz godny polecenia
miły uprzejmy spokojny super podejście do pacjęta !!
jednym słowem ''SUPER LEKARZ"

Bardzo kompetentny lekarz, posiada rozległą wiedzie medyczną, nie zbywa pacjenta, nie stosuje spychologii. Gdy tylko jest to możliwe kieruje na specjalistyczne badania w ramach NFZ, nie naciąga pacjentów na dodatkowe koszta. Super POZYTYW !!!

Jestem tak bardzo zadowolona, że trafiłam do doktora Cebrzyńskiego, wreszcie ktoś prawidłowo zdiagnozował moją chorobę, i w końcu czuję się o wiele lepiej. A już traciłam nadzieję. Polecam wszystkim tego lekarza.

wspaniały lekarz,kompetentny,profesjonalista,a przy tym człowiek który widać że kocha swoją pracę,z życziwym podejsciem do pacjenta,bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi bardzo dużo uwagi i co najważniejsze prawidłowo zdiagnozował. Polecam wszystkim.

Miło mi napisać pierwszą opinię na temat tego lekarza. Co tu dużo pisać najlepszy laryngolog z jakim miałam do czynienia. Super podejście do dzieci. Rzeczowy, miły - godny polecenia:-)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Goleniów"?

ulica Anny Jagiellonki 23B
72-100 Goleniów