Filtruj terminy

Artroskopia Kolana

Ortopeda dziecięcy Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
93-279 Łódź

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka
Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Cudowny lekarz , a przede wszystkim człowiek. Kompetentny, życzliwy i wyrozumiały. Lekarz , przyjaciel pacjenta i psycholog w jednym . Diagnoza postawiona w punkt, całkowicie zbieżna z MRI , zastosowane leczenie również trafne. Tyle ile łez wylałam z powodu kolan to wie tylko Pan Doktor i ja, jednak tak jak obiecał wszystko jest ok. Polecam, polecam, polecam. :-)
Opinia dodana przez: Aleksandra Opalanko
Ortopeda Szczecin lekarz Piotr Kominiak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Ogólna i Stomatologiczna
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

Stanowczo za mało czasu poświęca pacjentowi jak na wizytę płatną zwaną konsultacją. W moim przypadku - kłującego bólu w kolanie, opuchlizny i zwiększonej ciepłoty kolana, doktor spytał się tylko o urazy mechaniczne, których nie miałem. Podotykał opuchnięte kolano, spytał, gdzie czuję ból, zgiął nogę w kolanie i postawił diagnozę - uciekania rzepki na bok (co ma swoją medyczną nazwę, której nie jestem w stanie zacytować) w związku z osłabieniem przyczepów ...

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Artroskopia kolana w lipcu 2018r.Lekarz niezwykle kompetentny, szybka diagnoza i decyzja o operacji.
Klinika kolana świetnie zorganizowana, domowa atmosfera przyjęcia pacjenta i rodziny. Lekarz i pielęgniarki cierpliwie wyjaśniają ważne dla pacjenta problemy.
Klinika i lekarz godni polecenia.
Opinia dodana przez: Tadeusz Geremek

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Leczę się wiele lat z pełnym zaufaniem i zrozumieniem z jego strony,a to nie jedyny do,którego przychodzę.Jest to człowiek pełen zaufania i zrozumienia.Chyba jedyny,który jest tak pomocny w leczeniu.Rozumie problemy drugiego człowieka.Bardzo go pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i dalszego dobrego podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: bodo