lek. dent. Artur Anielski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Artur A. stwierdził u mnie zgryzanie zębów i zaproponował podwyższenie zwarcia, które kosztuje w jego gabinecie 2500 zł; nie poinformował mnie jednak o kosztach dodatkowych, których pojawiło się bardzo dużo w trakcie „leczenia”. Pan A. zaczął podwyższanie zgryzu bez zlecenia jakichkolwiek zdjęć i bez skierowania na konsultacje do ortodonty. Okazało się, że w moim przypadku trzeba poprzesuwać niektóre zęby. Pan A. nie dbał o rozłożenie siły nacisku podczas „leczenia” przez co straciłam ząb (dodam, że jest to górna 2). Pojawiłam się u niego z tą informacją, stwierdził, że tak może być i możemy wstawić koronę. Pan A. wstawił mi sztyft, a jego technik zrobił koronę, która była tak gruba od środka, że nie mogłam jeść (nie stykały się żadne inne zęby), zaczęłam seplenić i ogólnie było to bardzo niewygodne. Po złożeniu reklamacji przeze mnie, strasznie się zdenerwował i SPIŁOWAŁ MI DOLNE ZĘBY, aby zgryz się zamknął. Po tej wizycie postanowiłam zmienić gabinet, ale niestety, żaden ortodonta, ani dentysta nie chciał kontynuować TAKIEGO leczenia (twierdzili, że może się to skończyć w Sądzie). Jeden z lekarzy poprosił mnie o kartę leczenia, oczywiście nie była taka prowadzona. Po wizycie u ortodonty okazało się, że gdybym jeszcze przez jakiś czas kontynuowała przesuwanie zgryzu szynami, mogłabym stracić dolne, przednie zęby, bo mam braki w kościach (o czym Pan A. nie wiedział, bo nie zlecił zrobienia zdjęcia przed rozpoczęciem „leczenia”). W związku z tym, że nikt nie chciał się podjąć poprawek, musiałam wrócić do tego gabinetu. Po jakimś czasie wypadła mi korona razem ze sztyftem. Pan A. stwierdził, że zrobi w ramach reklamacji kolejną, bo jest to ich wina (raz twierdził, że jego – zbyt krótki sztyft; raz, że technika – że źle wykonana praca). Na ostatniej wizycie powiedział jednak, że odwołuje to co mówił i że ja mam zapłacić kolejny raz. Powodem zmiany zdania jest to, że przestał współpracować z tym technikiem. Gdy ze łzami w oczach powiedziałam, żeby obniżył fotel i że chcę wyjść – z uśmiechem odpowiedział „i co za 1000 zł pójdziesz do Sądu?”, stwierdził również, że chce od niego wyłudzić pieniądze. Powiedział również, że za to „leczenie” powinnam mu zapłacić 15000 zł, bo jego koledzy tak biorą.
- W między czasie mylił odlewy moich zębów i zębów innych pacjentów, do czego długo się nie przyznawał,
- Atmosfera w gabinecie: Siedząc na fotelu dentystycznym byłam świadkiem rozmów z asystentką, dotyczących ćwiczenia zakładania prezerwatyw na banany itp.; kłótni z ojcem i żoną przez telefon; wynajmu lokalu w budynku (ogólnie często używał telefonu podczas pracy); Pan A. podczas jednej z wizyt bardzo często wychodził na korytarz, aby dopilnować remontu. Gdy zapytałam, czy da się coś zrobić z plamką, którą mam na zębie od wewnętrznej strony, stwierdził, że się tym zajmie, jeśli zacznę grać w filmach porno. Ogólnie jest bardzo bezpośredni i od razu przechodzi na Ty, chyba, że w gabinecie jest obecna żona Pana A., wtedy zwraca się bardzo grzecznie i na Pani

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Baaardzo mi się podoba kiedy wszystko tłumaczy co robi, daje praktyczne wskazówki i uwagi, dzięki czemu mam do niego niebywałe zaufanie. Widać, że facet zna się na rzeczy, wszystko profesjonalnie i dokładnie. Atmosfera przyjemna, na luzie i bez napięć. Nawet mogę pokusić się o stwierdzenie, że wizyta u dentysty może być przyjemna ;) Polecam w 100 %

Gabinet w 100 % godny polecenia. Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Dokładne i bezbolesne leczenie. Ceny bardzo przystępne :)

W 100% polecam!!! Facet jest miły sympatyczny, a co najważniejsze kompetentny. Dokładnie i rzeczowo informuje w czym tkwi problem i na czym będzie polegało leczenie. Ceny przystępne, na każdą kieszeń.

Byłam niedawno,nie bolało, szybko, miło, w centrum, super materiały Dentsply i co ważne tanio, 60 -70 zł za wypełnienie,a za znieczulenie nic nie płaciłam :D, POLECAM.

Po prostu 100 % profesjonalizmu. Byłem z ubytkiem zęba bocznego, wypełnienie zostało dobrane fachowo, wykonanie bezbolesne (wiecenie pod śrubę), miło i sympatycznie , fachowo i rzeczowo. Polecam.

Polecam.

Zdecydowanie polecam. Lepiej trafić nie można.

Zdecydowanie polecam. Lepiej trafić nie można.

Polecam,szybko ,profesjonalnie,bezboleśnie i tanio.

Polecam,szybko ,profesjonalnie,bezboleśnie i tanio.