lekarz Artur Antolak

Patomorfolog

Biopsja przeprowadzona w miłej i serdecznej atmosferze. Pobranie materiału do badania wykonane w sposób bezbolesny i profesjonalny. Gdyby nie fakt,.że trzeba jeszcze poczekać na wynik,nie pamiętałabym,ze w dniu dzisiejszym miałam przeprowadzoną biopsjè.Życzę sobie i innym pacjentom, by tylko takich lekarzy spotykać na swojej drodze, gdy niestety zajdzie taka konieczność. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję.

Fachowo wykonana biopsja tarczycy. Bezboleśnie z precyzją. Widać że zna się na tym. Mało mówny. Za to asystent tłumaczył caly przebieg badania.

6 marca 2013, była to pierwsza moja wizyta u dr.A.Antolaka poleconego mi przez mojego endokrynologa jako najlepszego w Trójmieście patomorfologa, który już z samej biopsji, jak mówią inni pacjenci, może "przepowiedzieć przyszłość". Dr.A.Antolak do doskonały specjalista.Zabieg biopsji tarczycy przeprowadził fachowo , w spokoju i w miłej atmosferze z pełną informacją dla pacjenta.Czułam się potraktowana indywidualnie i z pełnym szacunkiem.Pełen profesjonalizm.Koszt wizyty 230 złp .Dodam jeszcze że również obsługa w rejestracji jest bez zarzutu, miła i uczynna. Jolanta.S

Jolanta.S

dr antolak wykonywal u mnie biopsję tarczycy. o jego profesjonalizmie niewiele mogę powiedzieć natomiast podejscie do pacjenta fatalne. podczas całej wizyty nieustający jazgot. Non stop gadał z asystentem o pierdołach kompletnie ignorując pacjenta. czułam się jak intruz. na pewno nigdy wiecej nie skorzystam z jego "usług"

Pan Doktor wykonal u mnie biopsję dzieki którek rozpoznano u mnie wczesna postać raka tarczycy. Nadmienie że chodziłam do wielu lekarzy i wykonałam dwie biopsje wcześniej - niestety obie nieudane. Polecam - wysoki profesjonalizm

Polecam - wysoki profesjonalizm

serdecznie polecam, absolutny profesjonalizm, niezwykła życzliwość!!!!

serdecznie polecam, absolutny profesjonalizm, niezwykła życzliwość!!!!

Pan dr Antolak uratował mojej córce życie, dzięki niemu otrzymała właściwe leczenie, po błędnym rozpoznaniu postawionym przez dwóch innych lekarzy.Cudowny człowiek, pokierował nas dalej do kompetentnego chirurga i onkologa.

Pan doktor ma opinię dobrego fachowca. Trudno mi to ocenić, mogę polegać na opinii innch lekarzy, fachowców. I to wszystko co mogę pozytywnego napisać. Reszta pała. Może opinia super fachowcy wpędziła doktora w chmury. Przyda się bolesny upadek na ziemię.

Witam, słyszałam o panu Antolaku dużo dobrego, tym większe było moje rozczarowanie po wykonaniu biopsji u niego. Totalne lekceważenie pacjenta, razem z asystentką przez całe badanie rozbawieni rozmawiali zupełnie ignorując moją obecność, nie odpowiadali na moje pytania. Dodam, że była to moja pierwsza biopsja i byłam lekko zaniepokojona, pan doktor nic mi nie wyjaśnił, po wizycie pozostał niesmak.

Pan dr Antolak jest lekarzem odpowiedzialnym/kompetentnym. Kontakt z tym lekarzem dał mi poczucie bezpieczeństwa.