lekarz Artur Antolak

Patomorfolog

Biopsja przeprowadzona w miłej i serdecznej atmosferze. Pobranie materiału do badania wykonane w sposób bezbolesny i profesjonalny. Gdyby nie fakt,.że trzeba jeszcze poczekać na wynik,nie pamiętałabym,ze w dniu dzisiejszym miałam przeprowadzoną biopsjè.Życzę sobie i innym pacjentom, by tylko takich lekarzy spotykać na swojej drodze, gdy niestety zajdzie taka konieczność. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję.

6 marca 2013, była to pierwsza moja wizyta u dr.A.Antolaka poleconego mi przez mojego endokrynologa jako najlepszego w Trójmieście patomorfologa, który już z samej biopsji, jak mówią inni pacjenci, może "przepowiedzieć przyszłość". Dr.A.Antolak do doskonały specjalista.Zabieg biopsji tarczycy przeprowadził fachowo , w spokoju i w miłej atmosferze z pełną informacją dla pacjenta.Czułam się potraktowana indywidualnie i z pełnym szacunkiem.Pełen profesjonalizm.Koszt wizyty 230 złp .Dodam jeszcze że również obsługa w rejestracji jest bez zarzutu, miła i uczynna. Jolanta.S

Jolanta.S

Fachowo wykonana biopsja tarczycy. Bezboleśnie z precyzją. Widać że zna się na tym. Mało mówny. Za to asystent tłumaczył caly przebieg badania.

Dr Artur Antolak to mimo młodego wieku (koło 40) świetny specjalista. Potrzebowałam pilnie wykonać biopsję tarczycy po wykonaniu USG, w którym zdiagnozowano jej guzek 3x4x5mm. Powiedziano mi, ze jeśli ma się komuś udać ten guzek nakłuć, to będzie to dr Antolak. Zgodził sie wykonać biopsję tego samego dnia a dziś, 3 tyg po BAC, jestem po operacji usunięcia tarczycy. Zdiagnozował mikroraka. Polecam Go jako specjalistę patomorfologa, lekarza z doskonałym podejściem do chorego i człowieka.

Pan Doktor wykonal u mnie biopsję dzieki którek rozpoznano u mnie wczesna postać raka tarczycy. Nadmienie że chodziłam do wielu lekarzy i wykonałam dwie biopsje wcześniej - niestety obie nieudane. Polecam - wysoki profesjonalizm

Polecam - wysoki profesjonalizm

Pierwszy raz spotkałem się z "takim lekarzem". Mam tu na myśli jego podejście do pacjenta nie licząc słowa "dzień dobry" nic innego od niego nie usłyszałem. Stojąca obok niego asystentka miała takie podejście razem z Panem Arturem jakby robili łaskę, że przyjmują mnie na biopsję za którą przecież zapłaciłem. Wiem, że czasem każdy z nas ma tzw. "zły dzień" ale odrobina zwykłej ludzkiej życzliwości potrafi zdziałać cuda i pozostawić dobre wrażenie. Mam cichą nadzieję, że Pan Antolak wraz ze swoją asystentką doświadczą takiego traktowania co może spowodować zmiany w ich zachowaniu.
Ps. Nie twierdzę, że Dr Antolak jest złym lekarzem ale napewno zbyt mało kontaktowym i nie dającym poczucia "bezpieczeństwa"

Pan dr Antolak uratował mojej córce życie, dzięki niemu otrzymała właściwe leczenie, po błędnym rozpoznaniu postawionym przez dwóch innych lekarzy.Cudowny człowiek, pokierował nas dalej do kompetentnego chirurga i onkologa.

Biopsja tarczycy pod kontrolą USG przeprowadzona była bardzo fachowo, doktor Antolak wraz z Panią radiolog tworzą sprawny duet. Zabieg odbył się dokładnie o umówionej godzinie. Wynik - rewelacja - napisany po polsku, przesłany na e-maila, od razu wiadomo czy jest powód do niepokoju czy nie. Polecam wszystkim. Joanna

Zabieg odbył się dokładnie o umówionej godzinie.

serdecznie polecam, absolutny profesjonalizm, niezwykła życzliwość!!!!

serdecznie polecam, absolutny profesjonalizm, niezwykła życzliwość!!!!

dr antolak wykonywal u mnie biopsję tarczycy. o jego profesjonalizmie niewiele mogę powiedzieć natomiast podejscie do pacjenta fatalne. podczas całej wizyty nieustający jazgot. Non stop gadał z asystentem o pierdołach kompletnie ignorując pacjenta. czułam się jak intruz. na pewno nigdy wiecej nie skorzystam z jego "usług"