lekarz Artur Antolak

Patomorfolog

Pierwszy raz spotkałem się z "takim lekarzem". Mam tu na myśli jego podejście do pacjenta nie licząc słowa "dzień dobry" nic innego od niego nie usłyszałem. Stojąca obok niego asystentka miała takie podejście razem z Panem Arturem jakby robili łaskę, że przyjmują mnie na biopsję za którą przecież zapłaciłem. Wiem, że czasem każdy z nas ma tzw. "zły dzień" ale odrobina zwykłej ludzkiej życzliwości potrafi zdziałać cuda i pozostawić dobre wrażenie. Mam cichą nadzieję, że Pan Antolak wraz ze swoją asystentką doświadczą takiego traktowania co może spowodować zmiany w ich zachowaniu.
Ps. Nie twierdzę, że Dr Antolak jest złym lekarzem ale napewno zbyt mało kontaktowym i nie dającym poczucia "bezpieczeństwa"

Biopsja tarczycy pod kontrolą USG przeprowadzona była bardzo fachowo, doktor Antolak wraz z Panią radiolog tworzą sprawny duet. Zabieg odbył się dokładnie o umówionej godzinie. Wynik - rewelacja - napisany po polsku, przesłany na e-maila, od razu wiadomo czy jest powód do niepokoju czy nie. Polecam wszystkim. Joanna

Zabieg odbył się dokładnie o umówionej godzinie.

Dr Artur Antolak to mimo młodego wieku (koło 40) świetny specjalista. Potrzebowałam pilnie wykonać biopsję tarczycy po wykonaniu USG, w którym zdiagnozowano jej guzek 3x4x5mm. Powiedziano mi, ze jeśli ma się komuś udać ten guzek nakłuć, to będzie to dr Antolak. Zgodził sie wykonać biopsję tego samego dnia a dziś, 3 tyg po BAC, jestem po operacji usunięcia tarczycy. Zdiagnozował mikroraka. Polecam Go jako specjalistę patomorfologa, lekarza z doskonałym podejściem do chorego i człowieka.