dr n. med. Artur Baszko

Kardiolog

Wielki pozytyw i podziękowania dla doktora Baszko!Zgadzam się z przedmówcami, zabiegu ablacji nie należy się bać. Nie jest on bolesny, jedynie nieprzyjemny, bo czy częstoskurcz jest przyjemnym zjawiskiem? A wywołać go trzeba, żeby zlikwidować problem. POLECAM tego specjalistę z czystym sumieniem. Jest świetny, nie zajmuje się zbędną paplaniną, ma po prostu fach w ręku,a przy tym jest b.sympatyczny, czego o wielu innych lekarzach powiedzieć nie można. Jeżeli mowa o ablacji- nie należy niepotrzebnie z nią zwlekać i czekać, aż częstoskurcze się nasilą i będziemy łykać garść tabletek...po co? Mam 28 lat i szkoda życia na martwienie się problemami, które można rozwiązać! Podsumowując, operujmy się, tym bardziej jeżeli można to zrobić bezboleśnie i bez skalpela!I inwestujmy w naukę, bo warto- jest cudownym narzędziem w ręku kompetentnych ludzi. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Znakomity fachowiec, świetny lekarz, genialny człowiek. Miałem u dr Baszko ablację - udaną - wszystko poszło idealnie, doktor miły, przyjazny, sympatyczny, pomocny.

trudno powiedziec inaczej niż słowami młodzieżowymi-z a j e b i s t y doktor,żywot marny mi uratował i to dwa razy pod rząd.Konkretne podejście,konkretne umiejętności w dłoniach.Pozdrawiam pacjent z 'ceglorza'

pacjent z 'ceglorza'

powiem tak, wszystko co zaznaczyłam zgadza się ale doktor bardzo się ceni. Miałam mały zabieg po którym dowiedziałam się że jest możliwość cofnięcia się defektu, doktor zachęcał do kontroli tym samym kolejnych (wiadomo prywatnych) wizyt. Inni lekarze, stwierdzili, że absolutnie nie ma możliwości nawrotu i odbudowania się schorzenia, zabieg raz wykonany nie powtarza się. Poczułam się trochę naciągana i wykorzystana

jestem po zawale mięśnia sercowego w trzech szpitalach nie dowiedziałem się tyle co na jednej wizycie u pana doktora, więc co tu dużo pisać jak najwięcej takich lekarzy a wszczyscy bedziemy zdrowsi i mniej zestresowani

super lekarz, o dużej wiedzy i uczciwości .Taktowny i niezwykle sympatyczny.Przede wszystkim leczy z powodzeniem bardzo trudne przypadki.

super lekarz, o dużej wiedzy i uczciwości .Taktowny i niezwykle
sympatyczny.Przede wszystkim leczy z powodzeniem bardzo trudne
przypadki.

Świetny fachowiec. Bardzo kompetentny lekarz, doświadczony i z dużą wiedzą medyczną

Super lekarz , bardzo dobry fachowiec a przy tym skromny .

Super lekarz , bardzo dobry fachowiec a przy tym skromny .

BARDZO SUPER LEKARZ BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTOW

BARDZO SUPER LEKARZ BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTOW

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Poznań"?

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań
Szpital ZOZ Nowe Miasto
ul. Kurlandzka 1
Poznań
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań