lekarz Artur Bielawski

Złoty pediatra. Super podejście do dzieci. Najchętniej chodziłabym z dziećmi tylko do niego. Zawsze wszystko sprawdzi. Serdecznie polecam.

Lekarz ma świetne podejście do dzieci. Nie wpycha antybiotyków, próbuje działać przyczynowo na dane schorzenie które bardzo dobrze diagnozuje. Jest ludzki i zachęca dzieci do wizyty, żartuje i zabawia. Dzieci chętnie, z uśmiechem wchodzą do gabinetu. Dzięki jego leczeniu moje dzieci maja dobra odporność i nie muszę martwić się o regenerację po antybiotykoterapii. Cieszę się ze na niego trafiliśmy.

Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, iż będąc u Pana doktora z dzieckiem zdrowym na kontroli w przychodni, kazał nam czekać razem z dziećmi chorymi. Efekt taki, że dziecko po kilku dniach było znowu chore...

Polecam daktora A.Bielawskiego, pediatra z powołania niedawno zmieniliśmy lekarza właśnie na niego, jestem bardzo zadowolona, kompleksowo przebadał córeczkę spawdzając gardło, migdały, wezły chcłonne, uszy i nawet nos. Dawno nie widziałam takiego wzorowego podejscia do małego pacjeta, uśmiechniety. Szczegółowo wytłumaczył co i jak. Oby było wiecej takich Lekarzy. Polecam

bardzo dobry lekarz, świetnie podejście do pacjenta, potrafi wytłumaczyć wszystko jak i co z lekami jak i z chorobą dziecka, zawsze miły i profesjonalny

super lekasz ktory potrafi pomoc mojemu synkoi pomogl jestem zadowolona z niego

super
lekasz ktory potrafi pomoc
mojemu synkoi pomogl jestem zadowolona z niego

Po kilku wizytach z dziećmi uważam, że dr jest osobą godną zaufania. Może chciałbym więcej się dowiadywać o diagnozie, którą stawia, bo nie zawsze mówi co tak naprawdę dziecku dolega. Zawsze jednak leki były trafione, a opieka- przede wszystkim kontakt z dzieckiem- WZOROWE!. Moim zdaniem urodzony pediatra z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Bezpośredni, mówi co uważa, rzetelnie tłumaczy jak podawać leki i jak się dzieckiem zajmować. Osobiście mogę tego lekarza polecić.

Bardzo dobry pediatra,ma podejscie do dzieci ,moje dziecko nigdy nie lubiło chodzic do lekarza odkąd zmienilismy pediatre na dr bielawskiego ,wrecz ciągnie do niego.polecam wszystkim mamom ,ktore chcą dobra dla swoich pociech!