dr n. med. Artur Bogucki

Ortopeda, Rehabilitant

Bardzo złe podejście i błędna diagnoza. "Diagnozę" lekarz postawił dosłownie po 3 sekundach badania. Z przyczyn zupełnie dla mnie niezrozumiałych początkowo odmówił patrzenia na wyniki badania USG urazu nadgarstka, z których wynikało zupełnie inne rozpoznanie, niż wysnute przez niego. Kiedy w końcu obejrzał zdjęcia wyraźnie się zmieszał, ale ewidentnie postanowił nie przyznawać się do błędu. Jego zdaniem mój uraz wymagał interwencji chirurga plastycznego i twierdził, że będzie to skomplikowany zabieg z pogranicza mikrochirurgii, który dodatkowo będzie wymagał przecięcia ścięgna. Było to w zupełnej sprzeczności z wynikiem badania USG. Postanowiłam zignorować jego idiotyczne zalecenia. Inny ortopeda natychmiast dokonał poprawnej diagnozy na podstawie przedstawionego przeze mnie USG. Okazało się, że problem można było usunąć w ciągu 20 minut przy miejscowym znieczuleniu. Ten lekarz jest kompletnie niegodny zaufania i jeśli tak prosta sytuacja, jak moja go przerosła, to być może powinien zakończyć wykonywanie zawodu.

Nie polecam. Ten lekarz uważa, że wszyscy są zdrowi, najpierw stawia diagnozę, a potem przeprowadza badanie. Swoim zachowaniem wyraża brak zainteresowania twoimi dolegliwościami.

Polecam Córka 16 lat narzekała na ból pleców w odcinku lędźwiowym włącznie z bólem nóg Byłyśmy u kilku lekarzy jeden stwierdził że rośnie i od tego boli, kolejni nie chcieli dać skierowania na prześwietlenie i rezonans, widzieli tylko delikatne skrzywienie w odcinku piersiowym Jak trafiliśmy do profesora to od razu stwierdził, że coś nie tak, dał skierowania na oba badania (rezonans całego kręgosłupa) i wyszło Ćwiczeniami nic nie wskóramy a jeszcze może się pogłębić, na operację za późno więc zostaje gorset Znajoma również u tego lekarza leczyła córkę, która miała ...

Polecam
Córka 16 lat narzekała na ból pleców w odcinku lędźwiowym włącznie z bólem nóg
Znajoma również u tego lekarza leczyła córkę, która miała bardzo dużą wadę nosiła gorset przez ponad 20 godzin dziennie, dziś jest 22 kobietą, kręgosłup poprawiony i normalnie funkcjonuje
polecam

Najlepszy ortopeda na jakiego mogliśmy trafić. Rzeczowy, konkretny z ogromną wiedzą specjalista dziecięcy. Postawienie diagnozy trwało szybko i w końcu trafnie po wielu wielu miesiącach chodzenia od neurologa do neurologa. Syn też zadowolony.

Doktora polecił mi pediatra. Świetny specjalista, bardzo dokładny i z ogromną wiedzą. Dzięki jego zaleceniom i leczeniu uniknęłam operacji, a miałam dużą skoliozę. Dziś jestem już dorosła i do doktora przychodzę z moimi dziećmi.

Pan doktor leczył moją skoliozę kiedy byłam nastolatką, a teraz leczy moje dzieci. Świetny, oddany sprawie specjalista. Czy byłam w sanatorium czy rodzice wozili mnie po polsce do różnych specjalistów- wszyscy jednogłoście mówili, że dr Bogucki jest najlepszym specjalistą od skoliozy. Naprawdę polecam i jeśli Pan to kiedyś przeczyta to bardzo dziękuję za leczenie. Katarzyna z Poznania

Doświadczony pan doktor z dużą wiedzą. Byliśmu u niego z córką w Instytucie Wojskowym, jesteśmy bardzo zadowoloeni bo po wielu latach dopiero doktorowi Boguckiemu udało się zdagnozować chorobę u naszej córy. Wcześniej nikt nie potrafił nam pomóc. Polecam

Lekarz usilnie przekonuje do noszenia niewygodnego gorsetu przy profilaktyce kręgosłupa. Szczęśliwie udałam się do bardziej renomowanego lekarza, który określił że przy zwapnieniu kręgów lędźwiowych (jak to ma miejsce w moim przypadku) taka terapia jest nieskuteczna (a z uwagi na gorset powoduje obniżenie jakości życia).

Świetny specjalista, nie jakiś bardzo ćwierkająco miły ale zdecydowanie znający się na leczeniu dzieci. Trafiłam do doktora z polecenia i jesteśmy bardzo zadowoleni- córka ma dużą korekcję skrzywienia i dzięki leczeniu u doktora Boguckiego uniknęliśmy operacji. Szczerze polecam

Bardzo dobry i rzetelny lekarz starej daty. Ogromna wiedza. Czuliśmy się zaopiekowani. Moje dwie córki dzięki Panu doktorowi mają dziś zdrowe kręgosłupy. Pozdrawiam