dr n. med. Artur Bogucki

Ortopeda, Rehabilitant

Pana doktora poleciła nam znajoma, naprawdę świetny specjalista, wie co robi i potrafił dotrzeć do mojej córki, która bała się leczenia. Miała ponad 35° skrzywienia. Miesiąc temu leczenie zakończyło się, córka jest pełnoletnia, minimalne skrzywienie 11° i co najważniejsze dla córki- uniknęliśmy operacji. Bardzo polecamy z czystym sumieniem

Z gorsetu wykonanego przez lekarza korzystałam już wiele lat temu, jednak zdecydowałam się napisać ku przestrodze. Chodziłam w gorsecie 'bostońskim' 22h-23h/dobę. Lekarz odradzał ćwiczenia. Całe szczęście, że systematycznie pływałam, bo w przeciwnym razie skutki mogłyby być jeszcze gorsze. W ciągu roku skrzywienie postąpiło o ponad 10stopni. Z niewielkiego skrzywienia powstała deformacja kręgosłupa, która dotkliwie utrudnia mi dorosłe życie.

Najlepszy ortopeda dziecięcy jaki pojawił się na naszej drodze. A mamy troje dzieci z czego każde z inną wadą wrodzoną kręgosłupa. Bez doktora Boguckiego nie wiem gdzie byśmy wylądowali.

Bardzo dobry specjalista dla dzieci. Dwa lata prawie jeździliśmy z synem od specjalisty do specjalisty i na rehabilitację i dopiero pan doktor Bogucki stwierdził co to za choroba. Teraz moje dziecko może normalnie funkcjonować i jest szczęśliwe.

Świetny specjalista. Leczy moje córki od wielu lat z fantastycznym rezultatem. Dzięki jego pomocy uniknęliśmy operacji kręgosłupa.

Rewelacyjny lekarz. Niesamowicie kompetentny i profesjonalny. Jako jedyny (!!!) po wizytach u 3 innych ortopedów i kilku miesiącach zlecanej rehabilitacji zlecił mojemu dziecku badanie rtg. które wykazało skrzywienie kręgosłupa. Teraz mamy gorsrt i jesteśmy zachwyceni wynikami leczenia.

Bardzo rzetelny i uczciwy lekarz. Dzięki jego opiece moja córka ma dziś zdrowy, prosty kręgosłup. Polecam

Po wielu miesiącach leczenia mojego barku u kilku lekarzy tylko dr Bogucki rzetelnie i profesjonalnie pomógł mi w pełnym dojściu do zdrowia. Nie jest super sympatyczny ani nie sypie dowcipem ale za to jest lekarzem "starej daty" i zna się na tym co robi. Dziękuję

Lekarz jest dość nie przyjemny, nie słucha pacjenta.Coś sobie pisze, wszyscy są zdrowi w jego mniemaniu.W kartę wpisuje ból pleców na czym kończy wizytę.Nie chodźcie, może zrobić krzywdę.Lekceważący stosunek do pacjenta, przyjmuje na ilość!!

Lekarz niekompetentny, nie mający podejścia do małych dzieci. Obchodził się niedelikatnie z kilkutygodniowym dzieckiem. Stwierdził, że dziecko się pręży, bo się nudzi. Absurd. To pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza.