lekarz Artur Borowski

Urolog

Dziękuję Panie doktorze. Wiem, że słowa nie oddają uznania dla Pana, lekarza z powołania o niesamowitej wiedzy, umiejętnościach i empatii. Wprost przyjaciela pacjenta. Zaufałem Panu i nie pomyliłem się. Mogę głośno powiedzieć jeszcze raz - DZIĘKUJĘ BARDZO za trafną diagnozę i terapię, powrót do zdrowia. z wyrazami szacunku, Stefan Sz.

z wyrazami szacunku, Stefan Sz.

Rewelacyjny i bardzo rzetelny! Świetnie wszystko tłumaczy i nie naciąga na zbędne zabiegi. Przede wszystkim dużą posiada wiedzę a to jest chyba najważniejsze.

Lekarz godny polecenia, uprzejmy , kompetentny . Prawidłowa diagnoza i dobrze wykonany zabieg. Polecam

Bardzo fajny Pan Dr. Wszystko wytłumaczył, zbadał dokładnie, rozwiał wszelkie wątpliwości. Uprzejmy, kompetentny. Polecam! :)

kompetentny,dobrze tlumaczyistote choroby i szanse jej zapobiegania.Czennie bierze udzial w jej wyleczeniu zwlaszcza podczas pobytu w oddziele szpitala.

Panie Doktorze! Dzięki Panu i Pańskiej wiedzy i doświadczeniu jeszcze żyje! Jest Pan wspaniałym lekarzem! Ogromne doświadczenie, cudowne podejście do pacjenta - to tyko banał. Jest Pan w starym, dobrym znaczeniu tego slowa - prawdziwym LEKARZEM !!! Dziękuje i polecam wszystkim! plk Tadeusz Doros - Sosnowiec.

Bardzo kompetentny lekarz o dużej empatii,życzliwy i sympatyczny.Nie ignoruje symptomów choroby, zleca dokładne badania. Bardzo polecam Pana Doktora.

Dawno nie spotkałam się z tak miłym i sympatycznym lekarzem, a do tego z fachową wiedzą i odpowiednim podejściem do pacjenta. To jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się lekarzy, którzy nie podchodzą do pacjenta "taśmowo", a indywidualnie - dr Borowski ma podejście, gdy trzeba pomoże, a do tego uśmiechnięty! Dziękuję. Pacjentka (i to wcale nie po leczeniu prywatnym, a publicznym!).

Sympatyczny i dobry lekarz.Miałam prosty zabieg,usunięcie kamienia z nerki.Pracuję z wieloma lekarzami proszę mi wierzyć mało jest tak miłych lekarzy.

Po prostu lekarz na 5 !!! Dokładnie tlumaczy na czym polega problem , nie pogania zeby szybko bo inni pacjenci czekają a do tego "facet z jajem" :-))) Polecam kazdemu .

Polecam kazdemu .