lekarz Artur Borowski

Urolog

Rewelacyjny i bardzo rzetelny! Świetnie wszystko tłumaczy i nie naciąga na zbędne zabiegi. Przede wszystkim dużą posiada wiedzę a to jest chyba najważniejsze.

Lekarz godny polecenia, uprzejmy , kompetentny . Prawidłowa diagnoza i dobrze wykonany zabieg. Polecam

Bardzo fajny Pan Dr. Wszystko wytłumaczył, zbadał dokładnie, rozwiał wszelkie wątpliwości. Uprzejmy, kompetentny. Polecam! :)

Dawno nie spotkałam się z tak miłym i sympatycznym lekarzem, a do tego z fachową wiedzą i odpowiednim podejściem do pacjenta. To jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się lekarzy, którzy nie podchodzą do pacjenta "taśmowo", a indywidualnie - dr Borowski ma podejście, gdy trzeba pomoże, a do tego uśmiechnięty! Dziękuję. Pacjentka (i to wcale nie po leczeniu prywatnym, a publicznym!).

chodziłem do tego lekarza prywatnie w ub. roku. Miałem zdiagnozowaną kamicę nerkową i u tego lekarza próbowałem ją wyleczyć. Początkowo kierował mnie na zabiegi ESWL, a ponieważ nie przynosiły skutku zaproponował usunięcie URSem. Zgodziłem się, trafiłem do szpitala piętro wyżej. Wyznaczano mi kilka terminów na zabieg, lecz do zabiegu nie dochodziło - w efekcie poleżałem w szpitalu dłużej. Ostatecznie zabieg wykonał osobiście doktor Borowski, mamrocząc podczas zabiegu, że będę zawiedziony. Po powrocie na salę dowiedziałem się, że nie miałem usuniętego kamienia URSem, ale została założona sonda 2Y. Później lekarz robił mi jakieś wymówki, że jak mnie nie stać to powinienem korzystać z publicznej służby zdrowia... Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o... niedowartościowane samopoczucie lekarza. Ja jestem już zdrowy, ale nie jest to zasługa doktora Borowskiego.

Panie Doktorze! Dzięki Panu i Pańskiej wiedzy i doświadczeniu jeszcze żyje! Jest Pan wspaniałym lekarzem! Ogromne doświadczenie, cudowne podejście do pacjenta - to tyko banał. Jest Pan w starym, dobrym znaczeniu tego slowa - prawdziwym LEKARZEM !!! Dziękuje i polecam wszystkim! plk Tadeusz Doros - Sosnowiec.

Jest zajefajny!!! niczego nie lekceważy, świetny kontakt z pacjentem, profesjonalna pomoc... urologiczne problemy to nie bajka, tylko bolesna przeprawa przez rzeczywistość. Tu trzeba być twardym...a jak pojawia się ból, połączony z rezygnacją i łzami to dr potrafi i z tym dać sobie rade...wielki facet z dużym sercem, a w zawodowo profesjonalista...

kompetentny,dobrze tlumaczyistote choroby i szanse jej zapobiegania.Czennie bierze udzial w jej wyleczeniu zwlaszcza podczas pobytu w oddziele szpitala.

Bardzo kompetentny lekarz o dużej empatii,życzliwy i sympatyczny.Nie ignoruje symptomów choroby, zleca dokładne badania. Bardzo polecam Pana Doktora.

Po prostu lekarz na 5 !!! Dokładnie tlumaczy na czym polega problem , nie pogania zeby szybko bo inni pacjenci czekają a do tego "facet z jajem" :-))) Polecam kazdemu .

Polecam kazdemu .