lekarz Artur Drożdż

Internista, Hipertensjolog

2,6
2,2
2,6

byłam pierwszy raz po pobycie w szpitalu u pana doktora Drożdża,jestem bardzo zadowolona z wizyty i sposobu z jakim pan doktor mnie biedną pacjentkę traktował.Pełen empatii i cierpliwości nasz Uzdrawiacz!!!!!!

Pan Doktor w mojej ocenie : Na plus : Kompleksowa pomoc Indywidualne podejście Wiedzą Profesjonalizm Skuteczność Empatia Konkretny Doradzi Na minus : Brak płytkiego poczucia humoru :)

Pan Doktor w mojej ocenie :

Empatia
Konkretny
Doradzi

Na minus :
Brak płytkiego poczucia humoru :)

Pierwsza styczność z lekarzem po kolizji samochodowej ( wcześniej leczenie w szpitalu) potrzebne było skierowanie do neurologa, oraz kontynuacja leczenia skręcenia odcinka szyjnego kręgosłupa. Pan Doktor stwierdził, ze nic nie dolega. Po zapisaniu się do innego lekarza w tej samej przychodzi od razu rozpoczęto kontynuacje leczenia aby doprowadzić kręgosłup u młodej osoby do dalszego sprawnego funkcjonowania (a wcześniejsza opinie Doktora Drożdża wyśmiano ;) ) Druga sytuacja u członka rodziny - teleporada ze względu na pandemie. Lekarz nie zadzwonił oraz bez żadnej konsultacji przepisał lek ??(podczas zapisywania wskazano na konieczność porady ...

Druga sytuacja u członka rodziny - teleporada ze względu na pandemie. Lekarz nie zadzwonił oraz bez żadnej konsultacji przepisał lek ??(podczas zapisywania wskazano na konieczność porady telefonicznej z pacjentem)
Nie polecam, lepiej unikać.

Ja byłam w podobnej sytuacji i spotkałam się ze zrozumieniem i pociechą.A nadzieję trzeba mieć zawsze.

Mój tata ma nowotwór złośliwy. Wszyscy żyjemy nadzieją, że mimo wszystko uda mu się jeszcze pożyć... Pan dr powiedział mojej cierpiącej na depresję mamie, która przyszła z ostatnim wypisem ze szpitala po leki dla taty, że dla jej męża nie ma już szans. Mama powiedziała, że jednak żyje nadzieją, a lekarz na to: „nadzieja to wie pani ...” i rzeczywiście zgasił w niej resztki tej nadziei. Pozostawiam do rozwagi czy osoby z takim poziomem empatii powinny w ogóle uprawiać zawód lekarza.