dr n. med. Artur Gądek

Ortopeda

3,5
3,5
3,3

Zgłosiłam się do lekarza Artur Gądek z kontuzja kolana lewego pod koniec I roku studiów na AWF. Dawno temu 2005 r , ale dalej mnie to męczy. Lekarz prawidłowo stwierdził zerwanie ACL. Ze względu na kierunek studiów lekarz stwierdził że rekonstrukcja ACL jest KONIECZNA do uprawiania sportu, zostałam także poinformowana o tym, że takie operacje nie są nigdzie refundowane przez NFZ - co się okazało nie prawdą np. w Bielsku w Klinice św. Łukasza był ten zabieg refundowany prawie w całości. Zdecydowałam wtedy z mamą (mama płaciła mnie nie było ...

Lekarz prawidłowo stwierdził zerwanie ACL. Ze względu na kierunek studiów lekarz stwierdził że rekonstrukcja ACL jest KONIECZNA do uprawiania sportu, zostałam także poinformowana o tym, że takie operacje nie są nigdzie refundowane przez NFZ - co się okazało nie prawdą np. w Bielsku w Klinice św. Łukasza był ten zabieg refundowany prawie w całości. Zdecydowałam wtedy z mamą (mama płaciła mnie nie było stać), że zoperuję kolano, ponieważ lekarz był bardzo przekonywujący i mówił, że jest to konieczne do kontynuowania takich studiów - niestety po już po fakcie dowiedziałam się, że jest coś takiego jak stabilizatory sportowe w których naprawdę można jeszcze przez długi czas uprawiać sport bez konieczności operacji. Nadszedł dzień pamiętnej operacji 15.07.2005 r moja noga była po 2 tygodniach chodzenia w gipsie czyli prawie żadnych mięśni... zabieg miał być wykonany artroskopowo ale po znieczuleniu podchodzi lekarz do mojej mamy i mówi, że nie ma artroskopu i będzie mnie ciął do operacji... lekarz zaczął zabieg nie powiedział proszę Panią nie mamy artroskopu, potniemy pani całe kolano będzie pani jak po wojnie wyglądać, a żeby było przyjemniej zszyjemy panią jak... nie wiem co to był za styl bo miałam później jeszcze 2 operacje i na nich można było zszyć ładnie praktycznie bez śladu nie na okrętkę. Po tej operacji, która kosztowała wtedy 4000 zł"MEDICINA" - ul. Barska 12, Kraków dopiero się zaczęło. Po pół roku reh. miałam max 90 stopni zgięcia i niepełny wyprost - ocena lekarza za mało pani ćwiczy za słaby m.czworogłowy - żadnego prześwietlenia nic.Pojechałam do Bielska na konsultacje lekarz dr Sadlik zrobił zwykłe prześwietlenie na którym widać śruby trzymające więzadło,które zostało przyczepione 1 cm od właściwego miejsca gdzie każdy milimetr odstępstwa wpływa na zgięcie i wyprost w kolanie. Trzy lata wracałam do sprawności. PROSZĘ NIE ROBIĆ LUDZIOM KRZYWDY!

Popieram wszystkie pozytywne opinie, negatywne głosy są dla mnie sporym zaskoczeniem. Dzięki niemu po ciężkim wypadku nie mam problemu z chodzeniem. Jestem mu bardzo wdzięczna

Moim zdaniem to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Słucha pacjentów, dokładnie tłumaczy planowane leczenie. Do tego bardzo miły i sympatyczny.

hm... trochę dziwne opinie. Moim zdaniem to świetny fachowiec z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Jestem mu bardzo wdzięczna i ciesze się, że do niego trafiłam!

...zdecydowanie tak... ...polecam... ...pochwalam...

...zdecydowanie tak...
...polecam...
...pochwalam...

Znakomity fachowiec!Nie dosc ze rozpoznal moj problem z kolanem natychmiast, to i zabieg plastyki ACL przebiegl znakomicie i staw jest super stabilny.

Dr Artur Gądek to świetny fachowiec. Dobrze , że do niego trafiłem

Dr Artur Gądek to świetny fachowiec. Dobrze , że do niego trafiłem

Odradzam zdecydowanie tego człowieka nie ma pojęcia o swoim fach. 5 lat temu miałem złamaną nogę i do tej pory mam problemy po złożeniu pana Gądka czeka mnie następna operacja w tym roku ODRADZAM TEGO NIEŁUKA !!!!!!!!!!!!!!

Dr Gądek jest człowiekiem który powinien zając się czymś innym niż leczenie ludzi. Po czterech tygodniach spędzonych pod jego "opieką" nie jestem w stanie powiedzieć o nim dobrego słowa. W dodatku niewiele brakowało, a moglem stracić życie z jego winy.

Dla mnie wspaniały, łagodny, cierpliwy, uśmiechnięty, tolerancyjny.

Dla mnie wspaniały, łagodny, cierpliwy, uśmiechnięty, tolerancyjny.