lek. med. Artur Gaplek. med. Artur Gap - zdjęcie profilowe

lek. med. Artur Gap

Ortopeda

Lekarz medycyny, specjalista II stopnia chirurg ortopeda traumatolog, doświadczony implantolog.
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku ...

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny(www.msz.czest.pl).
Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych.

Zainteresowania zawodowe: mikrochirurgia, artroskopia, nowoczesne technologie chirurgiczne

Pracuje w Centrum Medyczne Jurajska jest ce...

A ja chodzę do tego lekarza. Zwykle nie piszę żadnych opinii, bo mi się nie chce ale obiecałam sobie że napiszę bo mnie operował z powodzeniem. Tak czy inaczej bark po urazie miałam kompletnie niestabilny przez ponad 3 lata, trzeba było zrobić z tym porządek. Artroskopia i jakaś rekonstrukcja teraz jest już 4 miesiące po, była ciężka rehabilitacja ale efekty są i to cieszy. Mama też chodzi do niego z kolanem i zadowolona. :)))

fachowiec, trafiłem przypadkowo na badanie usg. Doktor tylko spojrzał na nogę i stwierdził zerwanie ścięgna Achillesa. Badanie usg tylko to potwierdziło. ( dla porównania lekarz w szpitalu we Włoszech stwierdził że ścięgno jest całe tylko miesień jest nadwyrężony)

Polecam wszytskim bardzo rzetelny, miły dr ortopeda Gap. Leczenie u niego przyniosły bardzo pozytywne wyniki z moimi wieloletnimi problemami ortopedycznymi. W koncu moge przyznac ze to naprawde świetny specjalista i jedyny w swoim rodzaju. Dr Gap jest znakomity we wszelkich kontuzjach sportowych, oraz schorzeniach.polecam sportowcą !

Uważam ze dr Gap jest świetnym specjalista w leczeniu kontuzji sportowych, wszelkich urazów i obrażeń ortopedycznych. Sam uprawiam wszelkie sporty. chyba juz odwiedzilem wszystkim jakich mozna znalezc ortopedow w Częstochowie. Przypadkiem bedac w Centrum medyczne Jurajska trafilem wlasnie na Gapa.Zadowolenie na 6 !

Świetny specjalista, młody, uprzejmy, bardzo doswiadczony stawia szybkie trafne diagnozy. Nic dodac nic ujac. W koncu uwierzylem w to ze ortopedzie mozna zaufac i jest skuteczny poniewaz moje doswiadczenie z innymi specjalistami sa nieprzyjemne. Jestem zadowolona z przypadkowego wyboru pan dr Gapa.

Jestem zadowolona z wizyty u dr Gapa. Zaangażowany, doswiadczony, bardzo konkretnie podchodzi do sprawy. Do dr trafilam przypadkiem z kontuzja kolana, poniewaz długotrwale byla odczuwana leczylam sie u wielu specjalistow ale nic nie dawalo pozadanych efektow. Jestem teraz szczesliwa :) polecam

Profesjonalny, bardzo doświadczony ortopeda, z fajnym podejsciem do czlowieka.Potrafi dokladnie wszystko wytlumaczyc i dlatego tez proces leczenia jest skuteczny i bez zarzutów. Mialem problem ze stawami w obrebie kolan, probowalem wszystkiego ale bez skutecznie. jestem wdzięczny panu dr Gapowi.

Jestem bardzo zadowolona z pana dr Gapa.Z moja choroba zmagałam sie przez bardzo długo, a mianowicie ze stawem w okolicy kolana.Schorzenie bylo spowodowane z wykonywana praca. Bardzo cieszy mnie fakt ze leczenie przynosi efekty. Jestem w koncu szczesliwa

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora Gapa. Jest naprawdę w 100% zaangażowany w to co robi. Tworzy bardzo dobry kontakt z pacjentem. Ciesze się ze do niego trafiłam inaczej dalej zmagałabym się ze schorzeniem.

Świetny specjalista! znający się na rzeczy, konkretny, szybko diagnozujący schorzenie. Miałem problemy ze stawami w obrębie kolan. Nie mogłem uprawiać żadnego sportu, miałem problemy w czasie chodzenia biegania.Teraz wszystko jest w porzadku dzieki dr Gap!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34