dr n. med. Artur Gibas

Urolog

3,4
3,7
3,5

niestety ale nie zgodzą się z pozytywna opinia pewnie wystawiana przez samaego pana doktora.do dr Gibasa trafiłem przypadkowo, znalazłem go jako eksperta na urozdrowie teraz wiem że żaden ceniony sie specjalista zajety pacjentami i troszczacy sie o nich nie ma czasu zeby udzielac sia na takim portalu.wiedza pana doktora nie jest duza nie zna leków które znajomi sprowadzaja z zagranicy , doktorat w dzisiejszych czasach w dobie internetu łatwo jest napisac ...ten pan zna tylko leki stosowane w polsce ipewnie takie których przedstawiciele odwiedzaja go w gabinecie mi nie potrafił ...

niestety ale nie zgodzą się z pozytywna opinia pewnie wystawiana przez
samaego pana doktora.do dr Gibasa trafiłem przypadkowo, znalazłem go jako
eksperta na urozdrowie teraz wiem że żaden ceniony sie specjalista zajety
pacjentami i troszczacy sie o nich nie ma czasu zeby udzielac sia na takim
portalu.wiedza pana doktora nie jest duza nie zna leków które znajomi
sprowadzaja z zagranicy , doktorat w dzisiejszych czasach w dobie internetu
łatwo jest napisac ...ten pan zna tylko leki stosowane w polsce ipewnie
takie których przedstawiciele odwiedzaja go w gabinecie mi nie potrafił
pomóc męczył mnie 3 antybiotykami kazał zrobic cystoskopie i wszystko co
robił bylo trefne poszedłem do innnego lekarza zlecił zupelnie co innego i
juz mam spokój z doktorem gibasem pewnie bym jeszcze kilkaset złotych
zgubił na zbędnych wizytach lekarskich.wystarczy spojrzec ze ceniony lekarz
nie przyjmuje w kilkunastu miejscu jak pan doktor i zaden specjalista nie
ma czasu na udzielanie porad na jakimś forum tylko woli poswiecic
czaspacjentom w realu. podsumowujac odradzam tego człowieka

Nie wiem z czego wynikają te negatywne komentarze..- żadna z osób, które taki komentarz zostawiła nie podała choćby jednego przykładu potwierdzającego ich zdanie- więc jak dla mnie nic one nie wnoszą i proszę wszystkich, żeby się nimi nie sugerowali. Krytyka- jeśli jest konstruktywna, zawsze jest w cenie- w tym przypadku takowej zabrakło. Doktor kompetentny- cierpliwie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bardzo mi pomógł. Bardzo dziękuję za leczenie i pięknie zszytą ranę po operacji. Zdecydowanie polecam!

Kiedy w krytycznym okresie szukałam pomocy w leczeniu sparaliżowanego po wypadku syna,trafiłam do Pana dra Gibasa. Przyjął natychmiast. Wspaniały,czuły człowiek i lekarz z powołania. W tym miejscu zarówno Panu Doktorowi Gibasowi jak i pozostałym lekarzom i siostrom z Urologii na Klinicznej serdecznie dziękuję za okazane serce i pomoc w leczeniu syna. Tacy ludzie na zawsze pozostają w pamięci. Dziękuję. Irena Michalska

za okazane serce i pomoc w leczeniu syna.
Tacy ludzie na zawsze pozostają w pamięci.
Dziękuję.
Irena Michalska

Dziękuję za pomoc, antybiotyk podziałał. Nie spodziewałam się, że opinie na tego typu stronach mogą być rzetelne. Ale tak jest. Polecam. Zofia K.

mily i sympatyczny natomiast warunki mogłybybyć bardziej ekskluzywne za taka kasę oczekiwałam czegoś więcej

Rzadko choruję i nie chodzę po lekarzach ale do tego doktora wrócę z przyjemnością - jak będę musiał bo na razie wszystko jest już dobrze. Tomasz

Doktor z sercem podchodzący do pacjenta a jego wiedza jest tylko dodatkowym uzupełnieniem tego człowieka. Miły i uprzejmy. Gorąco polecam. Dziękuję za opiekę.

niestety zgodnie z usuniętymi komentarzami możemy się domyslec o fachowości lekarza, dziwne że usunięte komantarze, gdyby był dobry by ich nie usuwał.na szczescie zdazylem poczytac o doktorze zanim sie do niego wybrałem

niestety zgodnie z usuniętymi komentarzami możemy się domyslec o
fachowości lekarza, dziwne że usunięte komantarze, gdyby był dobry by ich
nie usuwał.na szczescie zdazylem poczytac o doktorze zanim sie do niego
wybrałem

dobry lekarz poswięca pacjetowi duzo czasu jest uprzejmy i mily.

dobry lekarz poswięca pacjetowi duzo czasu jest uprzejmy i mily.

Dziękuję za opiekę podczas chorby. Polecam bez chwili zastanowienia.

Dziękuję za opiekę podczas chorby. Polecam bez chwili zastanowienia.

Wciąż poszukujesz "Urolog Tczew"?

kliniczna
Gdańsk
Centrum Medyczne IMED
Katowicka 14
Rumia
Tetmajera 2a
Kościerzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk