Artur Gromadziński jest założycielem Kliniki oraz jednym z nielicznych lekarzy w Polsce i w Europie, którzy posiadają jednocześnie specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej oraz specjalizację II stopnia z chirurgii onkologicznej.

Oprócz codziennej pracy w klinice, Artur Gromadziński konsultuje i przeprowadza zabiegi na Oddziale Chirurgii w Klinice Akademii Medycznej w Poznaniu. Wykonuje zabiegi mastektomii i rekonstrukcji piersi, zajmuje się również usuwaniem nowotworów skóry, rekonstrukcją ubytków skóry oraz leczeniem chorób piersi.
Wykonał ponad 21 tysięcy zabiegów, w większości z dziedziny chirurgii onkologicznej i plastycznej.

Poza swoją praktyką lekarską prowadzi także działalność dydaktyczną oraz cykliczne wykłady dla lekarzy specjalizujących się w onkologii i okulistyce na poznańskim Uniwersytecie Medycznym.

Od 2003 roku należy do Europejskiej Szkoły Chirurgii Plastycznej (EWAPS). Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Iberoamerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się bezpiecznie -świadoma iż trafiłam w dobre ręce. Jednak sam efekt zabiegu przeszedł moje najśmiejsze oczekiwania. Pan doktor to prawdziwy artysta !!! Moje piersi są idealne - wyglądają naturalnie, nie widać blizn, a rekonwalescencja okazała się zaskakująco szybka. Ponadto po samym zabiegu na każdym etapie rekonwalescencji zostałam otoczona uwagą i fachową opieką również po powrocie do domu. Fantastyczny personel mimo pełnego profesjonalizmu, zawsze hojnie obdarowywał mnie poczuciem humoru i uśmiechem. To niesamowite jak sprawnie i bezstresowo uzyskałam tak wspaniałe piersi.
Zdecydowanie POLECAM

Dodam od siebie, że doktor Gromadziński to naprawdę godny polecenia lekarz, byłam na zabiegu botox poznań w jego klinice http://www.chirurgia-gromadzinski.pl/ uzyskałam niesamowity efekt, którego nawet się nie spodziewałam. Pozdrawiam!

11 lutego miałam zabieg liposukcji brzucha w klinice Dr Artura Gromadzińskiego. Zabieg poprzedzała konsultacja na którą przegotowałam sobie listę pytań, których nie musiałam zadawać , gdyż doktor Gromadziński ubiegł mnie w tym, przedstawiając bardzo szczegółowo zarówno zalety zabiegu, jak i możliwe działania niepożądane, więc wiedziałam, czego mogę się spodziewać, a na sam zabieg przyjechałam bez żadnego stresu. W klinice bardzo troskliwie się mną zajęto, czułam się niemalże jak celebrytka J. Dr Gromadziński jest przemiłym człowiekiem i świetnym specjalistą, ma także bardzo dobrany zespół współpracowników: uśmiechniętą recepcjonistkę, świetnego anestezjologa, troskliwe pielęgniarki i świetną fizjoterapeutkę - wszystko to sprawia, że człowiek mimo bolesnych zabiegów wspomina bardzo dobrze pobyt w tej klinice.

Pomimo, że od zabiegu upłynęło dopiero kilka dni, już widzę pierwsze efekty – płaska górna część brzucha, brak „boczków”. Polecam z czystym sumieniem klinikę doktora Gromadzińskiego wszystkim osobom, nawet tym najbardziej wymagającym.

Korzystając z okazji: pozdrawiam serdecznie cały Zespół Medyczny i DZIĘKUJĘ

Witam, mialam u tego lekarza operację nosa. Niestety nie mogę polecic. Po operacji mialam krzywo spiłowany garb, a część chrzęstna - jedna strona opadnieta, druga wykrzywiona tak ze wyglądało jakbym miala pryszcza. Poszlam na poprawke, za ktora mialam zaplacic, jednak doktor mial chociaz honor i powiedzial ze nic nie place - na pewno wiedzial ze to z jego winy. Niestety poprawkę też spartaczyl. Choc wygląda to już do przyjęcia, z czego sie przeogromnie ciesze bo nie chce juz wracac do tego doktora, a nie mam kasy na innego, to wciaz jest kiepsko. JEdna chrząstka znów opadnieta, druga wykrzywiona ale nie tak mocno jak wcześniej. Do tego chyba wpołowie ucięta, tak odczuwam dotykajac. Niestety tragedia, jakbym mogła to bym żądała zwrotów kosztów bo zaplacilam az 2300zł za operacje + 100zl za konsultacje.

Pana dr. Gromadzińskiego znam już od kilku lat.Ostatni zabieg miałam przeprowadzany w lutym tego roku(do tej pory było ich 11-cie wszystkie u pana doktora).Usuwane mam znamiona-rozp.rak podstawnokomórkowy skóry).Sama ilość przeprowadzonych zabiegów może świadczyć o moim pełnym zaufaniu i zadowoleniu z efektów końcowych.Na mojej twarzy nie ma najmniejszego śladu interwencji chirurga.Dla mnie jest to nie tylko fachowiec w swojej dziedzinie ale również wspaniały człowiek. W kwietniu tego roku na kolejnej wizycie była również moja mama ale zmiana okazała się b.duża więc została skierowana przez p. Gromadzińskiego do szpitala onkologicznego. Operacja trwała ...

W kwietniu tego roku na kolejnej wizycie była również moja mama ale zmiana okazała się b.duża więc została skierowana przez p. Gromadzińskiego do szpitala onkologicznego. Operacja trwała ponad 4 godziny. Po zabiegu Pan dr. bezinteresownie odwiedził moją mamę na oddziale za co bardzo dziękuję.
Z czystym sumieniem polecam dr. Gromadzińskiego wszystkim którzy cenią profesjonalizm.
Miła obsługa w klinice pozwala czuć się dobrze i bezpiecznie.
Wśród moich znajomych już parę osób korzystało z usług i porad Pana dr. i są bardzo zadowoleni.
Grażyna G.

W lutym 2012 miałam wykonywaną korekcję uszu u dr Gromadzińskiego, z efektu jestem zadowolona. Nie było żadnych komplikacji. Lekarz godny polecenia.

Miałam wykonywaną korektę uszu lecz niestety efekt mnie nie zadowala i poważnie sie zastanawiam nad kolejną korektą która usunie mój kompleks do końca.

DR A.GROMADZIŃSKI TO WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK! NIEZWYKLE SYMPATYCZNY I PRZEMIŁY A CO NAJWAŻNIEJSZE WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTA KTÓREGO WARTO POLECIĆ WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM JEGO POMOCY.PRZESZŁO MIESIĄC TEMU ROBIŁAM KOREKCJĘ NOSA I POWIEK-Z EFEKTU JESTEM NIESAMOWICIE ZADOWOLONA.A DO TEGO BARDZO DOBRA OPIEKA PO ZABIEGU,PRZESYMPATYCZNY PERSONEL I ZAPEWNIENIE INTYMNOŚCI UMILAJĄ POBYT W TEJ KLINICE. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ!! A NIEPOCHLEBNE OPINIE W MEDIACH ŻE ODCZUWA SIĘ BÓL PO OPERACJI TO MIT!JA CZUŁAM SIĘ ZASKAKUJĄCO DOBRZE.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!

2 tygodnie temu mialam zabieg powiekszania piersi w klinice dr Gromadzinskiego. Fantastyczne efekty, przemily personel, nowoczesna klinika i swietni fachowcy. Polecam Jakies pytania? piszcie na anulavlo@vp.pl

Jakies pytania? piszcie na anulavlo@vp.pl

Pacjentem Pana Doktora jestem ja i moi najbliżsi.Bardzo wysokie kompetencje, precyzja i znakomite warunki wykonywania zabiegów typowo leczniczych ( chirurgicznych). Natomiast efekty zabiegów estetycznych zgodnie z oczekiwaniami naturalnie i trwałe. Na podkreślenie zasługuje, iż Pan Doktor odmawia zabiegów nie leżących w interesie pacjentki a więc nie o pieniądze ale o dobro pacjenta i jego poczucie bezpieczeństwa chodzi. Tego właśnie ja oczekuję i dlatego dr Gromadzińskiego polecam.