lekarz Artur Harmata

Miałem kontakt z Panem Doktorem na Poniatowskiego (zerwane ścięgno), miło było w ambulatorium spotkać się z takim podejściem, szybkia i profesjonalna diagnoza, skierowanie do szpitala, miła rozmowa, wyjaśnienie problemu. Cieszę się, że Taki Lekarz również ma dyżur na Poniatowskiego. Pozdarwiam i dziękuję.

Pan doktor przyjął mnie w ambulatorium na Poniatowskiego w nocy,zaraz po nieszczęśliwym zdarzeniu,strzeliło mi kolano. Badanie było szybkie,zero zaleceń,jedynie skierowanie do przychodni.Noga nie została nawet usztywniona. Miesiąc po zdarzeniu mam mieć pilnie przeprowadzony zabieg usunięcia fragmentu kości z kolana (zostało to przeoczone na rtg przez pana doktora).mam też uszkodzona łąkotkę (najprawdopodobniej też będzie wymagać zszycia). Z takim oderwanym fragmentem kości udowej powinnam być od razu skierowana do szpitala na tomografię i być może od razu na zabieg,a nie zbyta do domu. Nie wiem jak wyglądają wizyty prywatne u pana doktora ale jeśli chodzi o podejście do pacjenta na NFZ,to nie mam dobrej opinii.

Są takie zdarzenia losowe po których nawet silny człowiek staje się słaby i bezradny.Ze szczególną wdzięcznością przyjmuje wtedy wszelką troskliwą pomoc od innych i jest szczególnie wrażliwy na obojętność czy złe traktowanie.Świadomość ,że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem dodaje sił i pomaga w leczeniu. Zaangażowanie ,fachowość ,profesjonalizm ,ludzkie podejście Pana dr A Harmaty należy stawiać za wzór dla innych. Z całego serca dziękuję za to ,że dzięki Panu zaczynam wierzyć ,że wrócę do pełni sił i że nie jestem sama .Dziękuję słowami Jana Pawła II ,,Człowiek ...

,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada ,
lecz przez to kim jest ,
i nie przez to co ma ,lecz przez to ,
czym dzieli się z innymi".

Znakomity ortopeda polecam Go wszystkim. Fachowa diagnoza, znakomicie przeprowadzona artroskopia, wspaniały kontakt i prowadzenie po zabiegu.

To świetny specjalista Ortopedii, to Lekarz z powołania, który przejmuje się każdym pacjentem i każdego traktuje z szacunkiem i zrozumieniem. Dwukrotnie skorzystałam z opieki lekarskiej dr Harmaty: pierwszy raz, przypadkowo, po wypadku operował mi nogę po skomplikowanym złamaniu prowadząc przez 9 miesięcy do jej pełnego usprawnienia i drugi raz świadomie powierzając mu bolące kolano, które wymagało artroskopii. Jestem bardzo zadowolona! To wspaniały Lekarz, warto Mu zaufać! Dziękuję Doktorze! Teresa Maria G.

Dziękuję Doktorze!
Teresa Maria G.

Pragnę swoją wysoką oceną podziękować Panu Doktorowi za profesjonalne poskładanie mojej fatalnie złamanej nogi (z przemiszczeniem) . Za zrozumienie i pomoc pod każdym względem. Dziś chodzę bez problemów i bez bólu.

załatwia pacjentów nieprzyjemnie ,nie udziela rzeczowych wyjaśnień,nie patrzy w historie choroby

godny polecenia sumienny dzieki niemu doszedłem do zdrowia i chodze .polecam

godny polecenia sumienny dzieki niemu doszedłem do zdrowia i chodze .polecam

Jest dobrym lekarzem i bardzo polecam go moim znajomym

Jest dobrym lekarzem i bardzo polecam go moim znajomym

Spokojny, kompetentny, wzbudzający zaufanie. Artysta :-)

Spokojny, kompetentny, wzbudzający zaufanie. Artysta :-)