lek. med. Artur Hering

Angiolog, Internista

3,6

Witam, moja opinia o Panu Doktorze jest bardzo pozytywna. Kilka dni temu wróciłam ze szpitala i mogę stwierdzić, że Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. To On decydował o zleceniu każdego badania, na moje pytania odpowiadał bardzo szczegółowo , wyjaśniając mi wszystkie moje wątpliwości ( leczyłam się na NFZ, a nie prywatnie). Pan Doktor opiekował się naszą salą, był bardzo uprzejmy, miły i życzliwy wobec wszystkich pacjentek. Osobiście mogę polecić Pana Doktora (chociaż wydłuży to kolejkę oczekiwania na wizytę w poradni.)

Witam,

Są jeszcze gorsze oceny, ale daję tylko NEUTRALNIE czyli 3, gdyż na wizytę u Pana doktora czekałem ponad rok. Obejrzał nogę - mam niewydolność żyły, tak to wiedziałem bo przyniosłem USG żyły które zrobiłem wcześniej gdzieś odpłatnie. Oglądnięcie trwało 5 min. Oznajmił następnie, że to kwalifikuje się co prawda na operację, ale nie ma już dofinansowania NFZ na zabieg laserem i jeżeli chcę to jest to możliwe, ale w budynku obok - też u Bonifratów. ODPŁATNIE. Wystawił zalecenia dla lekarza kierującego mnie do przychodni , wydrukował i powiedział do widzenia. Czy to prawda??? NFZ już nie finansuje operacji laserowej żył? Szkoda było tego czasu........

Lekarz godny polecenia. Kompetentny i miły, indywidualnie podchodzi do pacjenta i wszystko szczegółowo tłumaczy. Nie lekceważy najdrobniejszych dolegliwości i próbuje dotrzeć do ich przyczyny. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga diagnoza i leczenie. Już na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Wizyty u Pana Doktor są naprawdę przyjemne ze względu na to, iż jest on człowiekiem bardzo sympatycznym i życzliwym. Polecam!

Nie lekceważy najdrobniejszych dolegliwości i próbuje dotrzeć do ich przyczyny.
Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga diagnoza i leczenie.
Polecam!

Pan Doktor podszedł bardzo poważnie do problemu mojego męża. Uważnie słuchał i był wyrozumiały. Ma dobre podejście do ludzi starszych. Rzeczowo odpowiada na pytania. Służy radą i pomocą. Jest zaangażowany i bezinteresowny. Diagnoza i leczenie przyniosły pożądany skutek. Wizyty były w przychodni NFZ i byłam przy nich obecna. To znakomity specjalista i dobry człowiek. Polecam!

Lekarz podchodzący profesjonalnie do pacjenta, skupiony na problemie, wykonuje konieczne badania i analizuje dokumenty dotyczące leczenia. Cierpliwie tłumaczy. Kulturalny i taktowny. Świetny specjalista i dobry diagnostyk. Godny polecenia. Stanisław

Kulturalny i taktowny. Świetny specjalista i dobry diagnostyk. Godny polecenia.

Stanisław

Niestety, Pan doktor chyba nie ma zbyt wiele czasu na osoby ze skierowaniem w ramach NFZ. Wyglądało to tak, że Pan doktor "musi" szybko pójść tam, gdzie pacjenci płacą z własnej kieszeni. Poza tym, praktycznie zero komunikatywności i zero informacji.

Bardzo dobry diagnostyk w zakresie ogólnej medycyny i angiologii. Cierpliwie tłumaczy choroby i metody proponowanego leczenia, poświęca optymalną ilość czasu, konieczną do zapewnienia osobie leczonej i jej rodzinie poczucia, że pacjent jest w traktowany w kompetentny sposób. Także z powodu wysokiej kultury osobistej i uprzejmości, z jaką traktuje również osoby w bardzo zaawansowanym wieku, jest to Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia: asertywny, bardzo kompetentny w swojej dziedzinie, potrafi dotrzeć do pacjenta.

Fatalnie...wizyta trwała 7 min. z "badaniem"...nawet nie zapytał o przebieg choroby, stwierdził, że jest ok a jednak przepisał leki i na dodatek przepisał leki ( po 120 zł za opk. ) nie pytając jakie biorę ani czy mnie na nie będzie stać... nie chciał właściwie słuchać...badanie polegało na obejrzeniu nogi nie dotykając jej...polecił USG też 100 też u nich mimo, że nie mają USG doplerowskiego Ale z czym się nie zgadza? Nie pisałam pod wpływem emocji tylko stwierdziłam fakt...było jak było...weszłam niewiele wiedząc a wyszłam jeszcze mniej wiedząc...

Arogancki lekarz, który nie liczy się z pacjentem. Pacjentów z nfz traktuje jak zło konieczne. Nie dość, że się spóźnia godzinę to jeszcze nawet przepraszam nie powie choć w poczekalni aż czarno od ludzi na niego czekających.