lek. med. Artur Heringlek. med. Artur Hering - zdjęcie profilowe

lek. med. Artur Hering

Internista, Angiolog

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2008 roku specjalista z zakresu Chorób Wewnętrznych II stopnia, od 2009 roku specjalista chorób naczyń – angiologii.

Od 1997 roku związany ze Szpitalem Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, gdzie pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Angiologii. Współpracuje także z Wojewódzkim Oddziałem Chirurgii Naczyń i Angiologii Szpitala Zakonu Bonifratrów w zakresie diagnostyki, kwalifikacji do operacji i konsultacji.

Czło...

Fatalnie...wizyta trwała 7 min. z "badaniem"...nawet nie zapytał o przebieg choroby, stwierdził, że jest ok a jednak przepisał leki i na dodatek przepisał leki ( po 120 zł za opk. ) nie pytając jakie biorę ani czy mnie na nie będzie stać... nie chciał właściwie słuchać...badanie polegało na obejrzeniu nogi nie dotykając jej...polecił USG też 100 też u nich mimo, że nie mają USG doplerowskiego Ale z czym się nie zgadza? Nie pisałam pod wpływem emocji tylko stwierdziłam fakt...było jak było...weszłam niewiele wiedząc a wyszłam jeszcze mniej wiedząc...

Bardzo dobry diagnostyk w zakresie ogólnej medycyny i angiologii. Cierpliwie tłumaczy choroby i metody proponowanego leczenia, poświęca optymalną ilość czasu, konieczną do zapewnienia osobie leczonej i jej rodzinie poczucia, że pacjent jest w traktowany w kompetentny sposób. Także z powodu wysokiej kultury osobistej i uprzejmości, z jaką traktuje również osoby w bardzo zaawansowanym wieku, jest to Lekarz godny polecenia.

Kilka miesięcy oczekiwania na wizytę w szpitalu a tymczasem okazało się, ze mimo umówionej godziny był to spęd ludzi, którzy nawet nie mieli gdzie uściąść! Nic dziwnego, że potem pan doktor tak się spieszył, że nawet nie zrobił wywiadu ani nie wytłumaczył co i jak. Po 3 minutach zmył się do kolejnego pacjenta. Trzeba bylo umówić się na wizytę prywatną, pewnie wtedy byłoby zupełnie inaczej. Na podstawie tej wizyty napewno nie można ocenić kompetencji lekarza.

uprzejmy, konkretny, nie "zbył "starszej osoby

uprzejmy, konkretny, nie "zbył "starszej osoby

Kompetentny , rzeczowy ,uprzejmy. Z czystym sumieniem polecam wszystkim zainteresowanym tego lekarza.

Takim lekarzom można powierzyć swoje życie. Polecam.

Takim lekarzom można powierzyć swoje życie. Polecam.