lekarz Artur Hurny

Neurolog

Fakt, jako lekarz jest b.dobry,kompetentny w ty co robi ale podejście do pacjenta? Z poczatku tak jak państwo opisują byl uprzejmy itd. Ale ostatnia wizyta i rozmowa przez telefon? Lekarz nie potrafi sie opanować. Krzyczy na pacjenta a za chwilę przeprasza. Mówi,żeby zadzwonić by umówić sie na wizytę,a później KRZYCZY,że ciągle ktoś dzwoni a on nie może pracować. Więc po co każe dzwonić? Więcej do niego z pewnością nie pójdę. Iść lub dzwonić do lekarza ze strachem,że znowu nie będzie potrafił sie opanować? Dziękuję bardzo. Wiem, że to nie jeden i nie pierwszy przypadek z zachowaniem lekarza do pacjenta.

Bardzo uprzejmy lekarz, poświęca dużo czasu na zdiagnozowanie przypadku, ma doskonałe podejście do pacjenta. Widać, że zna się na tym co robi.

Nie spotykana wyjątkowa Osobowość.Leczy nie tylko jako neurolog ale i duchowo.Potrafi rozmawiać z każdym pacjentem,...do każdego dotrzeć,wyjątkowo komunikatywny.Poświęca dużo czasu pacjentowi i dzięki temu potrafi postawić właściwą diagnozę.Wspaniały doradca,...ja dzięki dr. Arturowi Hurnemu wiele zawdzięczam.Byłem w ciężkim stanie,,,"wyciągnął" mnie z tego.Jestem nadal Jego pacjentem i pod Jego kontrolą. Życzę dużo zdrowia i samych sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym.

Życzę dużo zdrowia i samych sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym.

Doskonały fachowiec. Lekarz i Człowiek co zdarza się rzadko. Poświęca bardzo dużo czasu na poznanie/rozpoznanie przypadku, nie waha się skierować na badania specjalistyczne. Oby więcej takich lekarzy!

Doskonały specjalista,cudowny człowiek i WSPANIAŁY PRZYJACIEL pacjenta!!! Serdecznie dziękujemy za pomoc w trudnych chwilach ,oraz życzymy Panu i Pana Rodzinie wszystkiego,co najlepsze! DUŻO ZDROWIA! Lilla i Roman Pałka

Doskonały specjalista,cudowny człowiek i WSPANIAŁY PRZYJACIEL pacjenta!!!
DUŻO ZDROWIA!
Lilla i Roman Pałka

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i bardzo mądry człowiek, nie bagatelizuje problemu jak niektórzy lekarze, pełen profesjonalizm, polecam w 100 % :)))

Konkretny, miły i pomocny. Szkoda, że inni lekarze nie mają takiego podejścia do pacjenta.

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz,nigdy wcześniej takiego doktora nie spotkałam

Z całą odpowiedzialnością poleciłabym Pana Artura Hurnego jako neurologa. Rzadko spotyka się takich lekarzy, całkowicie oddanych pacjentowi.Kompetencja, uprzejmośc, czas jaki poświęca pacjentom oraz sposób i profesjonalizm w podejściu do problemu zdrowotnego wzbudza wielkie zaufanie do tego wspanialego lekarza

Pan Artur Hurny jest przedewszystkim wspaniałym człowiekiem. Polecam pana doktora.

Pan Artur Hurny jest przedewszystkim wspaniałym człowiekiem.
Polecam pana doktora.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Sulechów"?

105 szpital
zary domanskiego 2