lekarz Artur Jaszewski

Absolutnie nie polecam tego stomatologa! Byłam jego pacjentką przez wiele lat i po latach stwierdzam, że ten lekarz zbyt mocno rozwierca zęby przy leczeniu. Zostawia praktycznie same oprawki i bardzo często jest to leczenie kanałowe. Po jakimś czasie ma się wrażenie, że wokół plomb jest szczelinka. Nie wiem czy to prawidłowe. To nie jest tylko moja opinia na temat tego dentysty bo mój mąż też ma takie wrażenie, że zbyt mocno rozwala zęby. U mnie i u mojego męża zostawił niedoróbkę (plomba była źle założona, zostawił dziurę!) to jest niedopuszczalne! Nie uprzejmy, zero podejścia do pacjentów, straszy w czasie leczenia. Powiedziałam, że myję zęby 3 razy dziennie szczoteczką elektryczną na co P. Jaszewski stwierdził, że zęby najlepiej myć raz dziennie bo się ścierają. Kiedy usuwał mi kamień śmiał się mówiąc „ale Pani dziury porobiłem”. Nie zalecił nic na paradontozę, on się poprostu naśmiewa z ludzi, zachowuje się w chamski sposób. A dziś przerósł samego siebie; zapytałam czy mój ząb nadaje się do leczenia, odpowiedział, że TAK. Zadałam kolejne pytanie czy napewno wyjdę z zębem - odpowiedział, że przecież mówiłem i co? ROZWALIŁ MI ZĘBA, wyszłam z gabinetu bez zęba!! Oszukał mnie!!! Nie przeprosił nawet za to co zrobił. Upewniałam się przecież czy da radę... Ten pan nie powinien być stomatologiem, pomylił się. Nigdy więcej tego stomatologa. Bałam się zawsze dentystów a teraz mam traumę.

Witam serdecznie. Dziwią mnie złośliwe opinie o Panu Jaszewskim. Jest to bardzo dobry lekarz stomatolog. Gabinet czysty, lekarz miły uprzejmy a co najważniejsze kompetentny zna się na na swoim zawodzie i można na nim w 💯 %polegać. Wizyta u lekarza stomatologa to teraz dla mnie sama przyjemność 😌 bezboleśnie leczy i pięknie odbudowuje ząbki super 👌 polecam wszystkim tego stomatologa nawet dla tych co panicznie boją się bólu. Dla mnie to najlepszy lekarz stomatolog w Bogatyni. Jednocześnie jest bardzo punktualny i zorganizowany. Polecam!!!!!

Jedno słowo na temat tego pana-NIE. Być może zna się na teorii, w praktyce to przypominało sceny z horroru. Tragedia, zero podejścia do dzieci. Na dzień dobry zaczął mówić o usunięciu zęba[ na co dziecko już wpadło w panikę] a potem było już tylko gorzej, bo zamiast powiedzieć "dam znieczulenie" to od razu zrobię ci zastrzyk, który niestety nie udał się [ strzykawka została w ręku a igła w dziąśle]brrr. Być może dorosłym jest wszystko jedno, ale niestety dziecko pamięta i potem ma uraz na całe życie do dentysty. Zdecydowanie ...

Tragedia, zero podejścia do dzieci. Na dzień dobry zaczął mówić o usunięciu zęba[ na co dziecko już wpadło w panikę] a potem było już tylko gorzej, bo zamiast powiedzieć "dam znieczulenie" to od razu zrobię ci zastrzyk, który niestety nie udał się [ strzykawka została w ręku a igła w dziąśle]brrr. Być może dorosłym jest wszystko jedno, ale niestety dziecko pamięta i potem ma uraz na całe życie do dentysty. Zdecydowanie nie polecam ani dzieciom ani dorosłym.

Bardzo dobry specjalista. Leczę u tego dentysty zęby, jak i cała moja rodzina, jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie zamienię na innego. Pan Jaszewski zna się na swojej pracy, jest bardzo dokładny i fachowy. Polecam.

Wizytę w gabinecie tego "dentysty" wspominam najgorzej jak się tylko da. Dla mnie to nawet nie dentysta sadysta, tylko rzeźnik. Podczas usuwania zęba ból był tak silny, że nie do wytrzymania, co sygnalizowałam temu "dentyście", prosząc żeby przestał, na co on stwierdził, że się wygłupiam. Skasował 100 zł za usunięcie, które było koszmarem, a kiedy po kilku dniach zauważyłam, że został kawałek zęba, i strasznie bolała tamta okolica, chciałam się zarejestrować telefonicznie, ale jakimś cudem przez telefon stwierdzono, że to na pewno nie ząb, bo pan "dentysta" nie zostawia kawałków zębów. nie wiem, może mają tam szklaną kulę i widzą bez bezpośrednich oględzin podczas wizyty. zmuszona byłam iść do innego stomatologa, gdzie usunięto jeszcze znaczną część pozostałego zęba. nie polecam, przez tego "Pana" mam traumę, której nigdy wcześniej nie miałam przed wizytą u stomatologa.

zdecydowanie najlepsze stomatolog. zadzwoniłam z bólem zęba z innego miasta czy mnie przyjmie i sie zgodził . Pan doktor powiedział , żebym od razu przyszła... Wytlumaczył mi wszystkie możliwości, doradził, profesjonalnie się zajął zębem . Jest poprostu najlepszy!

Najlepszy stomatolog na świecie :)wiarygodny,kompetentny,ma zdolności manualne,bo zęby po leczeniu pięknie odbudowuje,zawsze znajduje dla mnie czas,mam do niego pełne zaufanie.Izka

Stomatologa mozna ocenic dopiero po latach, ale lecze sie u niego juz ok 10 lat i wszystko sie trzyma jak nalezy. Moze nie jest najtanszy w okolicy ale najwyzszej jakosci sie nie kupi za grosze. Polecam wszystkim.

jest najlepszy stomatologiem w bogatyni i polecam innym

jest najlepszy stomatologiem w bogatyni i polecam innym

LECZĘ SIĘ U TEGO STOMATOLOGA OD OK. 12 LAT. JEST NAJLEPSZYM STOMATOLOGIEM W NASZYM NA NASZYM TERENIE. NAPRAWDĘ WYKONUJE SWOJĄ PRACĘ SOLIDNIE. SEDECZNIE POLECAM GO WSZYSTKIM.